تاريخ:بيست و هفتم شهريور 1400 ساعت 16:40
کد : 42140

سهم اقتصاد دیجیتال از تولید ناخالص داخلی به ۱۰ درصد می‌رسد

سهم اقتصاد دیجیتال از تولید ناخالص داخلی به ۱۰ درصد می‌رسد
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات وعده داد که سهم اقتصاد دیجیتال از تولید ناخالص داخلی به ۱۰ درصد برسد.

به گزارش ایران هشدار به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات وعده داد که سهم اقتصاد دیجیتال از تولید ناخالص داخلی به ۱۰ درصد برسد.


 آقای روح اله عباس پور در تشریح نشست روز (سه‌شنبه) کمیسیون صنایع و معادن مجلس که با حضور عیسی زارع‌پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد اشاره کرد و افزود: وزیر ارتباطات در این نشست گزارشی از وضعیت اجرای شبکه ملی اطلاعات و برنامه‌های این وزارتخانه برای تحقق آن ارائه کرد؛ با وجود گذشت سال‌ها از زمان اجرایی شدن این شبکه، اما تاکنون اقدامات اساسی در این زمینه انجام نشده است.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم اضافه کرد: برنامه وزیرارتباطات و فناوری اطلاعات انجام اقدامات اساسی برای توسعه شبکه ملی اطلاعات است که براساس گزارش‌های ارائه شده به این موضوع ورود شده است.

وی با بیان اینکه وزیر وعده داد که سهم اقتصاد دیجیتال از تولید ناخالص داخلی (GDP) به ۱۰ درصد برسد، تصریح کرد: در حال حاضر این عدد رقم پایینی است.

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن با اشاره به نکات مطرح شده از سوی نمایندگان، توضیح داد: پوشش اینترنت در روستا‌ها با توجه به آموزش مجازی یکی از گلایه‌های اعضای کمیسیون بود، در حال حاضر ۵ هزار روستای بیش از ۲۰ خانوار فاقد پوشش اینترنتی هستند که باید تحت پوشش قرار گیرد. رفع مشکلات موجود در حوزه تلفن ثابت نیز یکی دیگر از مطالبات نمایندگان بود.

http://www.iranhoshdar.ir/Newsb/1/42140
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۰۸۲سامانه استعلام شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای

ایران هشدار

درباره ما

تماس با ما

ایمیل

آپارات

دسترسی ها

کلاهبرداری ارتباطی

قمار و شرط بندی

هشدارها

مطالب برگزیده

قوانین و مقررات

اینفوگرافیک

مصاحبه

لینک های مرتبط

اطلاع رسانی فروش مستقیم

اینماد

پلیس فتا

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی

مرکز ملی فضای مجازی