تاريخ:چهاردهم فروردين 1400 ساعت 11:35
کد : 41928

مجوزهای مورد نیاز برای کسب‌ وکارهای اینترنتی و استارتاپ‌ها

مجوزهای مورد نیاز برای کسب‌ وکارهای اینترنتی و استارتاپ‌ها
رئیس پلیس فتا تهران بزرگ در یادداشتی از مجوزهای مورد نیاز که برای کسب‌وکارهای اینترنتی و استارتاپ‌ها و جلب اعتماد و اطمینان کاربران فضای مجازی لازم است، اطلاع رسانی کرد.

به گزارش ایران هشدار به نقل از ایلنا، رئیس پلیس فتا تهران بزرگ در یادداشتی از مجوزهای مورد نیاز که برای کسب‌وکارهای اینترنتی و استارتاپ‌ها و جلب اعتماد و اطمینان کاربران فضای مجازی لازم است، اطلاع رسانی کرد.

متن یادداشت سرهنگ داود گودرزی به شرح ذیل است:

«یکی از مؤثرترین عوامل توسعه تجارت الکترونیکی، اعتمادسازی و جلب اطمینان کاربران اینترنتی است. که این اعتماد سازی از طریق کسب مجوزهای لازم محقق می‌شود.

نماد اعتماد الکترونیکی: این مجوز توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت اعطا می‌شود. هدف این نماد، ایجاد بستری امن و مطمئن در تجارت الکترونیک است. این مجوز به‌صورت یک نماد (علامت) در وب‌سایت‌ها قرار می‌گیرد که نشان‌دهنده فعالیت قانونی آن‌هاست.

مجوز اتحادیه کشوری کسب‌وکارهای مجازی: این نماد به عنوان پروانه کسب اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی است. اخذ این مجوز منوط به اخذ این نماد است.

نماد ساماندهی: این مجوز توسط مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ارائه می‌شود. هدف این مجوز نظارت بر محتوا و آثار دیجیتال و حمایت از حقوق مؤلفان و پدیدآورندگان آن‌هاست.»

http://www.iranhoshdar.ir/Newsb/1/41928
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۰۸۲سامانه استعلام شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای

ایران هشدار

درباره ما

تماس با ما

ایمیل

آپارات

دسترسی ها

کلاهبرداری ارتباطی

قمار و شرط بندی

هشدارها

مطالب برگزیده

قوانین و مقررات

اینفوگرافیک

مصاحبه

لینک های مرتبط

اطلاع رسانی فروش مستقیم

اینماد

پلیس فتا

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی

مرکز ملی فضای مجازی