تاريخ:ششم اسفند 1399 ساعت 14:36
کد : 41859

گلوبال اینوستمنت بانک دامی نوظهور در عرصه سرمایه گذاری

گلوبال اینوستمنت بانک دامی نوظهور در عرصه سرمایه گذاری
گلوبال اینوستمنت بانک با ادعای سرمایه گذاری در زمینه ارزهای دیجیتال و فارکس در حال فریب و جذب سرمایه کاربران است.

اختصاصی ایران هشدار- در ادامه بررسی سایت های جذب سرمایه این هفته به بررسی سایت گلوبال اینوستمنت بانک به آدرس وب سایت https://gibank.io  می پردازیم. این وب سایت مدتی است با ادعای سرمایه گذاری در زمینه ارزهای دیجیتال و فارکس در حال جذب سرمایه کاربران است.

گلوبال اینوستمنت بانک که با نام جی آی بی آن را می شناسند مدعی است که در انگلستان به ثبت رسیده و مجوز فعالیت از کشورهای کانادا، آمریکا و استرالیا را نیز دریافت کرده است.

این وب سایت پنج طرح سرمایه گذاری را ارائه کرده که در آن وعده پرداخت سود از 7 تا 25 درصد به صورت ماهیانه  داده شده است. به منظور تشویق عضوگیری نیز با توجه به پکیج انتخابی و میزان سرمایه گذاری از 3 تا 20 سطح به میزان 5 تا 50 درصد پاداش زیرمجموعه گیری به افراد پرداخت می شود که هیچ شبهه ای در هرمی بودن طرح این وب سایت باقی نمی گذارد.

از سوی دیگر بررسی اطلاعات وب سایت نشان می دهد دامنه آن در پاناما به ثبت رسیده و هیچ گونه اطلاعات دقیقی از هویت مالکین آن در دسترس نیست. همچنین کاربران کشورهای سنگاپور، ایران و مالزی بیشترین بازدید از آن را داشته اند.

عملکرد گلوبال اینوستمنت بانک در پرداخت سود غیرمتعارف، پاداش زیرمجموعه گیری و عدم شفافیت اطلاعات هویتی و عملکردی، این وب سایت را در زمره وب سایت های پرریسک سرمایه گذاری قرار می دهد البته گزارشات دریافتی مبنی بر ایجاد اختلال در سامانه  برداشت وجوه واریزی آن ضرورت خودداری از اعتماد و سرمایه گذاری در این وب سایت را مطرح می نماید.
 

http://www.iranhoshdar.ir/Newsb/1/41859
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۰۸۲سامانه استعلام شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای

ایران هشدار

درباره ما

تماس با ما

ایمیل

آپارات

دسترسی ها

کلاهبرداری ارتباطی

قمار و شرط بندی

هشدارها

مطالب برگزیده

قوانین و مقررات

اینفوگرافیک

مصاحبه

لینک های مرتبط

اطلاع رسانی فروش مستقیم

اینماد

پلیس فتا

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی

مرکز ملی فضای مجازی