تاريخ:بيست و هشتم بهمن 1399 ساعت 14:52
کد : 41839

از اسپادان نت و وعده هایش چه می دانید؟

 از اسپادان نت و وعده هایش چه می دانید؟
شرکتی  با عنوان پدیدآوران فکر و ثروت اسپادان بدون مجوز در حال شبکه سازی و فریب کاربران است.

اختصاصی ایران هشدار- شرکت های فاقد مجوز بازاریابی شبکه ای این روزها تبدیل به چالشی بزرگ در حرفه بازاریابی شبکه ای کشور شده اند. شرکت هایی که با ارائه وعده های فریبنده شان دامی برای بازاریابان شرکت های دارای مجوز پهن کرده و از سوی دیگر لطمه ای اساسی بر اعتبار حرفه بازاریابی شبکه ای در کشور زده اند.

یکی از این شرکت ها که سؤالات زیادی نیز در رابطه با آن مطرح شده اسپادان نت به آدرس وب سایت های espadannet.ir، www.espadanshop.com، espadanvisitcart.ir،espadanshopservice.com است. شرکتی که با عنوان پدیدآوران فکر و ثروت اسپادان در اصفهان به ثبت رسیده و با عنوان خدمات میزبانی وب نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال را دریافت کرده اما همانند سایر شرکت های غیرمجاز در اقدامی غیرقانونی اقدام به شبکه سازی و پرداخت پورسانت چند سطحی به سبک شرکت های دارای پروانه کسب بازاریابی شبکه ای نموده است.

این شرکت با چندین وب سایت ispadan.ir،almaskart.com،lendo.ir،srose.ir در حال همکاری است و هریک از خدمات خود را از قبیل تخفیفات گروهی، راه اندازی فروشگاه اینترنتی، پنل پیامکی، کارت ویزیت الکترونیکی و غیره را از طریق آنها ارائه می دهد.  

همچنین این شرکت، شرکتی دیگر با نام ایده پردازی علم و فناوری اسپادان با آدرس وب سایت espadanmlm.ir را به ثبت رسانده که به نمایندگی از این شرکت در حال فعالیت است.

اسپادان طرح در آمدی را ارائه نموده که باینری بوده و همانند شرکت های هرمی، بازاریابان با ایجاد تعادل در آن پاداش دریافت خواهند نمود. نحوه فعالیت اعضا در شرکت به این صورت است که افراد پس از عضویت در شرکت با خرید یکی از پکیج ها ارائه شده (نقره ای، طلایی،vip) دارای جایگاه فعال خواهند شد و با رسیدن به تعادل در دو دست زیرمجموعه خود پاداش دریافت خواهند کرد. پاداش پرداخت شده محدودیتی در تعداد سطوح ندارد و برپایه ارز دیجیتال پرداخت می گردد. این عمل تماماً منطبق بر فعالیت مجرمانه هرمی است.

علاوه بر این سایر عملکردهای شرکت نیز گویای فعالیت کلاهبردارانه آن است. برای مثال دریافت مبالغی از 2270000 الی 5450000 که هیچ خدمات مفیدی در ازاء آن ارائه نشده و به نظر می رسد مبالغ فوق پوششی در کلاهبرداری شرکت است.

تحریک مؤثر افراد به ثبت نام با استفاده از وسایل متقلبانه نظیر ارائه لیست حجیم مراکز طرف قرارداد، واهی بودن ادعای تخفیف های مراکز طرف قرارداد در حالی که در عمل تخفیفی لحاظ نشده و سوءاستفاده از نام مؤسسات دارای شهرت برای جلب اعتماد از دیگر  اقدامات کلاهبردارانه  شرکت است.

هم اکنون تبلیغات زیادی در شبکه های اجتماعی برای عضوگیری در این شرکت صورت می پذیرد و متأسفانه برخی از لیدرهای سابق شرکت های هرمی در رأس این عضوگیری قرار دارند. حتی ادعا شده که این شرکت تلاش در دریافت پروانه کسب بازاریابی شبکه ای دارد اما مجموع عملکرد شرکت ضرورت خودداری از عضویت در این شرکت را مطرح می سازد.


 

http://www.iranhoshdar.ir/Newsb/1/41839
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۰۸۲سامانه استعلام شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای

ایران هشدار

درباره ما

تماس با ما

ایمیل

آپارات

دسترسی ها

کلاهبرداری ارتباطی

قمار و شرط بندی

هشدارها

مطالب برگزیده

قوانین و مقررات

اینفوگرافیک

مصاحبه

لینک های مرتبط

اطلاع رسانی فروش مستقیم

اینماد

پلیس فتا

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی

مرکز ملی فضای مجازی