تاريخ:ششم بهمن 1399 ساعت 10:51
کد : 41777

دستگیری اعضای یک باند کلاهبرداری شرکت‌های هرمی در تنکابن

دستگیری اعضای یک باند کلاهبرداری شرکت‌های هرمی در تنکابن
رئیس پلیس آگاهی مازندران از انهدام باند شرکت‌های هرمی با ۳ میلیارد ریال کلاهبرداری در تنکابن خبر داد.

به گزارش ایران هشدار به نقل از خبرگزاری صداوسیمای مرکز مازندران؛ سرهنگ مسعود تقدیسی، رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی مازندران گفت: در پی مراجعه تعدادی از شهروندان به پلیس آگاهی تنکابن مبنی بر کلاهبرداری سه میلیارد ریالی از آنان توسط اعضای یک باند کلاهبرداری شرکت‌های هرمی ، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.

او افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی با انجام اقدامات اطلاعاتی، شماری  از متهمان را که در حال عضوگیری در شهرستان تنکابن بودند، شناسایی کردند.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی مازندران گفت: این افراد که در قالب اعضای یک باند ۱۵ نفره در یکی از استان‌های غربی کشور در آن شهرستان سکونت داشتند و اقدام به تبلیغ و عضوگیری برای یک شرکت هرمی می‌کردند با هماهنگی قضائی در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر شدند.

سرهنگ تقدیسی از کشف مقادیر قابل توجهی لوازم و جزوه های تبلیغاتی از مخفیگاه این افراد خبر داد و افزود: متهمان ضمن اعتراف به کلاهبرداری از مردم ، پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

رئیس پلیس آگاهی مازندران با اشاره به اینکه وعده سرمایه‌گذاری با دریافت سود بالا، مهمترین شگرد شرکت‌های هرمی است از مردم خواست ضمن خودداری از شرکت در این گونه فعالیت‌ها و تأمل در انجام معاملات وسوسه انگیز در صورت شناسایی افرادی که در این زمینه فعالیت می‌کنند مراتب را به پلیس اطلاع دهند.

http://www.iranhoshdar.ir/Newsb/1/41777
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۰۸۲سامانه استعلام شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای

ایران هشدار

درباره ما

تماس با ما

ایمیل

آپارات

دسترسی ها

کلاهبرداری ارتباطی

قمار و شرط بندی

هشدارها

مطالب برگزیده

قوانین و مقررات

اینفوگرافیک

مصاحبه

لینک های مرتبط

اطلاع رسانی فروش مستقیم

اینماد

پلیس فتا

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی

مرکز ملی فضای مجازی