تاريخ:بيستم دی 1399 ساعت 15:28
کد : 41733

تعاونی ها به سمت کسب و کارهای اینترنتی حرکت کنند

 تعاونی ها به سمت کسب و کارهای اینترنتی حرکت کنند
معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تاکید بر اینکه تعاونی ها به سمت کسب و کارهای اینترنتی حرکت کنند گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا موفقیت تعاونی ها در کسب و کارهای اینترنتی بیشتر خواهد بود.

به گزارش ایران هشدار به نقل از ایرنا، معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تاکید بر اینکه تعاونی ها به سمت کسب و کارهای اینترنتی حرکت کنند گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا موفقیت تعاونی ها در کسب و کارهای اینترنتی بیشتر خواهد بود.

 محمد جعفر کبیری روز جمعه در نشست با اعضای هیات رئیسه اتاق تعاون و تعاونی های استان کرمان  با تاکید بر اینکه باید به روش های نوین محصولات به فروش برسند اظهار داشت : اگر تعاونی ها در این زمینه فعالیت کنند حمایت خواهند شد.

وی به منسوخ شدن روش های سنتی در حوزه تعاونی ها اشاره کرد و گفت : برای تحقق بخشیدن به شعار سال یعنی جهش تولید راهی جز دور شدن از روش های سنتی نیست .

مدیرعامل بانک توسعه تعاون کشور با بیان اینکه در برخی شهرستان ها بانک توسعه تعاون شعبه ندارد ، گفت: ما در استان کرمان کمبود نیرو داریم، ظرف چهار ماه آینده این کمبود مرتفع خواهد شد.

حجت الله مهدیان افزود: اختیارات همکاران ما در شعبه بانک ها اگر از سایر بانک ها بیشتر نباشد، کمتر نیست و به اندازه ای کافی است که بتوانند اقدامات لازم را انجام دهد.

در این نشست مسائل و مشکلات تعاونی ها مطرح و بررسی شد.

http://www.iranhoshdar.ir/Newsb/1/41733
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۰۸۲سامانه استعلام شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای

ایران هشدار

درباره ما

تماس با ما

ایمیل

آپارات

دسترسی ها

کلاهبرداری ارتباطی

قمار و شرط بندی

هشدارها

مطالب برگزیده

قوانین و مقررات

اینفوگرافیک

مصاحبه

لینک های مرتبط

اطلاع رسانی فروش مستقیم

اینماد

پلیس فتا

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی

مرکز ملی فضای مجازی