تاريخ:هشتم دی 1399 ساعت 13:08
کد : 41701

فعالیت غیر قانونیemway

فعالیت غیر قانونیemway
شرکت emway فاقد پروانه کسب بازاریابی شبکه ­ای بوده و در صورت مبادرت به فعالیت شبکه­ ای در قالب مجموعه­ سازی و پرداخت پورسانت به صورت چند لایه فعالیت آن غیرقانونی تلقی می­ گردد.

اختصاصی ایران هشدار- پیرو سؤالات متداول کاربران گرامی در خصوص فعالیت شبکه­ ای شرکت emway قابل ذکر است، این شرکت فاقد پروانه کسب بازاریابی شبکه ­ای بوده و در صورت مبادرت به فعالیت شبکه­ ای در قالب مجموعه­ سازی و پرداخت پورسانت به صورت چند لایه فعالیت آن غیرقانونی تلقی می­ گردد.

البته اخیراً شرکت مذکور به منظور سرپوش گذاشتن بر فعالیت غیرقانونی خود اقدام به ادغام با یکی از شرکت­ های دارای پروانه کسب نموده و تبلیغات گسترده ­ای را در جهت مشروعیت بخشی فعالیت خود به راه انداخته است.

در این راستا قابل ذکر است در صورت ادغام هریک از شرکت­ های فاقد مجوز با شرکت­ های بازاریابی شبکه­ ای، فقط طرح و کالاهای دارای مجوز فروش شرکت دارای پروانه کسب، قابلیت عرضه در این سیستم را دارد، اما شرکت غیرقانونی ام وی اقدام به ارائه طرح درآمدی و محصولات خود در پوشش نام شرکت دارای پروانه کسب نموده که مصداق فعالیت غیرقانونی می­ باشد.

http://www.iranhoshdar.ir/Newsb/1/41701
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 
سیداحمد
 
تاريخ: هشتم دی 1399 ساعت 13:22
 
توضيحات: خب چرا مسئولین ذیربط اقدام به تعطیلی شرکت فوق نمی‌کنند تا مردم بیش از پیش نسبت به این نوع تجارت بدبین نشن چرا هیأت نظارت بر بازاریابی شبکه‌ای جلوی فعالیت این شرکت کلاهبرداری رو نمیگیره
qqqq


سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۰۸۲سامانه استعلام شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای

ایران هشدار

درباره ما

تماس با ما

ایمیل

آپارات

دسترسی ها

کلاهبرداری ارتباطی

قمار و شرط بندی

هشدارها

مطالب برگزیده

قوانین و مقررات

اینفوگرافیک

مصاحبه

لینک های مرتبط

اطلاع رسانی فروش مستقیم

اینماد

پلیس فتا

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی

مرکز ملی فضای مجازی