تاريخ:پنجم آذر 1399 ساعت 15:32
کد : 41605

اینوست بابا کلاهبرداری پانزی ایرانی!!

اینوست بابا کلاهبرداری پانزی ایرانی!!
شرکت اینوست بابا با ادعای اولین سایت سپرده گذاری دوره ای ارزهای دیجیتال و پرداخت سود مضاربه ای در حال جذب سپرده گذار است.

اختصاصی ایران هشدار- شرکت اینوست بابا به آدرس وب سایت investbaba.com یک مجموعه کاملا ایرانی است که با ادعای اولین سایت سپرده گذاری دوره ای ارزهای دیجیتال و پرداخت سود مضاربه ای در حال جذب سپرده گذار است.

این مجموعه بر روی سایت خود طرح درآمدزایی را ارائه نموده که در آن 6 طرح سرمایه گذاری با مدت زمان های 30،90 و 180 روزه ارائه شده و مبلغ سرمایه گذاری آن از 1 تا 2500 تتر است. سهم سود کاربران از حداقل 25 درصد تا 57 درصد می باشد.

همانند سایر طرح های پانزی در طرح این شرکت نیز به منظور تشویق عضوگیری پاداش زیرمجموعه گیری از 1.25 تا 1.75 درصد تعیین شده است.

طبق اطلاعات به دست آمده سرور این سایت در کشور فنلاند قرار دارد و با توجه به ایرانی بودن 90 درصد بازدید سایت از داخل کشور بوده است.

با توجه به آنکه برخی از نشانه های طرح های پانزی همانند سود غیرمتعارف، پاداش زیرمجموعه گیری و وجود طرح های متعدد سرمایه گذاری  در این شرکت مشهود است؛ خودداری از سرمایه گذاری در این طرح پرریسک به کاربران توصیه می شود.


 

http://www.iranhoshdar.ir/Newsb//41605
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۰۸۲سامانه استعلام شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای

ایران هشدار

درباره ما

تماس با ما

ایمیل

آپارات

دسترسی ها

کلاهبرداری ارتباطی

قمار و شرط بندی

هشدارها

مطالب برگزیده

قوانین و مقررات

اینفوگرافیک

مصاحبه

لینک های مرتبط

اطلاع رسانی فروش مستقیم

اینماد

پلیس فتا

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی

مرکز ملی فضای مجازی