تاريخ:سوم آذر 1399 ساعت 14:22
کد : 41598

چرا باید به بینا پکس نه بگوییم؟

چرا باید به بینا پکس نه بگوییم؟
سایت سرمایه گذاری بینا پکس با ادعای فعالیت در بازارهای ارزدیجیتال و پرداخت سودهای کلان در حال فریب کاربران است.

اختصاصی ایران هشدار- سایت سرمایه گذاری بینا پکس به آدرس وب سایت http://binapex.ltd/  با ادعای فعالیت در بازارهای ارزدیجیتال و پرداخت سودهای کلان در حال جذب سرمایه کاربران علاقه مند به این قبیل بازارها است. این مجموعه مدعی شده تیمی از بازرگانان، تحلیل گران مالی و ربات های تجاری را داراست که قادر به کسب درآمد از بازارهای مالی سرتاسر دنیا هستند.

در طرح درآمدزایی معرفی شده توسط این شرکت 4 طرح درآمدی یکساله معرفی شده که درآنها وعده پرداخت سودهای روزشمار از 2.8 تا 4 درصد داده شده است. علاوه بر طرح های سالیانه 2 طرح روزانه نیز ارائه و در آن وعده پرداخت سود از 105 تا 110 درصد داده شده است. همانند سایر طرح های مشابه پاداش زیرمجموعه گیری تا سه سطح و به ترتیب 1،3 و 5 درصد از بخش های اصلی طرح درآمدی این شرکت است که آن را در زمره طرح های هرمی قرار می دهد.

با آنکه بررسی سایت نشان می دهد بیشترین بازدیدهای صورت گرفته از کشورهای روسیه، بنگلادش و ویتنام بوده است اما این روزها سایت های فارسی زبان نیز تلاش زیادی را برای جذب مخاطبان ایرانی به این مجموعه انجام داده اند.

وعده پرداخت سود غیرمتعارف، فقدان شفافیت در خصوص عملکرد شرکت و پرداخت پورسانت در ازاء جذب مجموعه از اصلی ترین عواملی است که این طرح را در زمره طرح های پرریسک سرمایه گذاری قرار داده و هوشیاری علاقه مندان به سپرده گذاری را ضروری می سازد.http://www.iranhoshdar.ir/Newsb/1/41598
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۰۸۲سامانه استعلام شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای

ایران هشدار

درباره ما

تماس با ما

ایمیل

آپارات

دسترسی ها

کلاهبرداری ارتباطی

قمار و شرط بندی

هشدارها

مطالب برگزیده

قوانین و مقررات

اینفوگرافیک

مصاحبه

لینک های مرتبط

اطلاع رسانی فروش مستقیم

اینماد

پلیس فتا

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی

مرکز ملی فضای مجازی