تاريخ:بيست و ششم آبان 1399 ساعت 15:16
کد : 41572

سیل چین سبکی جدید در کلاهبرداری پانزی

سیل چین سبکی جدید در کلاهبرداری پانزی
شرکت سرمایه گذاری سیل چین با ادعای خرده فروشی محصولات بلاک چین بر پایه ارز دیجیتال ترون در حال فریب کاربران و جذب سرمایه آنان است.

اختصاصی ایران هشدار- شرکت سرمایه گذاری سیل چین به آدرس وب سایت salechain.io با ادعای خرده فروشی محصولات بلاک چین بر پایه ارز دیجیتال ترون در حال جذب سرمایه گذار است. در سایت این شرکت ذکر شده که در حال پیش فروش توکن ارز دیجیتال به نام SCH بوده و کاربران با خرید حداقل 50 توکن می توانند از مزایای این پروژه بهره مند شوند و با افزایش قیمت توکن SCH کسب سود نمایند.

در طرح درآمدزایی شرکت  عنوان شده، سیل چین دارای یک صندوق استیکینگ (staking) است که کاربران با فریز کردن توکن ها به صورت روزانه 20 درصد از ترون جمع آوری شده در صندوق استیکینگ را نسبت به توکنی که فریز کرده اند در قالب سود دریافت می کنند. سود روزانه این صندوق متغییر بوده و نسبت به ترونی که روزانه در صندوق جمع می شود تعیین می گردد.

در بخش دیگری از طرح درآمدزایی به منظور تشویق عضوگیری پاداش زیرمجموعه گیری تا 10 سطح و به ترتیب از 1 تا 22 درصد درنظر گرفته شده که این ویژگی سیل چین را در زمره شرکت های هرمی قرار می دهد.

در رابطه با اطلاعات شرکت نکات مبهم زیادی وجود دارد از جمله اطلاعات هویت مالکین سایت که همانند سایر شرکت های نامبرده شده در بخش کلاهبرداری های جذب سرمایه در دسترس نیست.

در بین بیشترین بازدیدها از سایت نام کاربران ایرانی در کنار کاربران کشورهای الجزایر و اکوادور به چشم می خورد و در سایت های ایرانی تبلیغات زیادی برای جذب سپرده گذار انجام شده است. با توجه به عملکرد پرابهام شرکت در زمینه عرضه توکن  SCH و عدم ارائه مجوز توسط این شرکت برای فعالیت خود، ضروری است علاقه مندان به سرمایه گذاری از سپرده گذاری در این شرکت خودداری نمایند و فریب استفاده شرکت از فناوری های نوینی همچون رمزارزها را نخورند.


 

http://www.iranhoshdar.ir/Newsb//41572
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۰۸۲سامانه استعلام شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای

ایران هشدار

درباره ما

تماس با ما

ایمیل

آپارات

دسترسی ها

کلاهبرداری ارتباطی

قمار و شرط بندی

هشدارها

مطالب برگزیده

قوانین و مقررات

اینفوگرافیک

مصاحبه

لینک های مرتبط

اطلاع رسانی فروش مستقیم

اینماد

پلیس فتا

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی

مرکز ملی فضای مجازی