تاريخ:بيست و پنجم آبان 1399 ساعت 12:06
کد : 41567

اینترنت دانش‌آموزی ارزان قیمت ترفند کلاهبرداران سایبری

اینترنت دانش‌آموزی ارزان قیمت ترفند کلاهبرداران سایبری
رئیس پلیس فتا گیلان به والدین دانش‌آموزان در خصوص پیامک‌‌ها و لینک‌های جعلی منتشر شده در خصوص اینترنت ارزان قیمت هشدار داد.


به گزارش ایران هشدار به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا؛ سرهنگ ایرج پورمستمند، رئیس پلیس فتا استان گیلان در تشریح این خبر اظهار داشت: با آغاز طرح استفاده دانش‌آموزان از فضای مجازی، کلاهبرداران با ارسال لینک‌های جعلی اینترنت ارزان، اقدام به سرقت اطلاعات کارت بانکی و برداشت از حساب شهروندان می‌کنند.

این مقام انتظامی افزود: روش کار مجرمان سایبری به این صورت است که با ارسال پیامک فریبنده و یا در شبکه‌های اجتماعی با تبلیغات دروغین در خصوص اینترنت ارزان دانش‌آموزی، متقاضیان‌ را به لینک‌های جعلی هدایت و سپس نسبت به برداشت از حساب آنها اقدام می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: شهروندان همواره مراقب تبلیغات فریبنده کلاهبرداران در فضای مجازی باشند و به پیامک‌هایی که از سوی منابع غیررسمی به آنها ارسال می‌شود، توجه نکرده و فریب اینگونه آگهی‌ها را نخورند.

رئیس پلیس فتا استان گیلان از شهروندان خواست، در صورت مواجهه با موارد مشکوک آن را از طریق سایت پلیس فتا به آدرسwww.cyberpolice.ir بخش فوریت‌های سایبری با همکاران ما در میان گذاشته و راهنمایی‌های لازم را دریافت کنند.

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۰۸۲سامانه استعلام شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای

ایران هشدار

درباره ما

تماس با ما

ایمیل

آپارات

دسترسی ها

کلاهبرداری ارتباطی

قمار و شرط بندی

هشدارها

مطالب برگزیده

قوانین و مقررات

اینفوگرافیک

مصاحبه

لینک های مرتبط

اطلاع رسانی فروش مستقیم

اینماد

پلیس فتا

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی

مرکز ملی فضای مجازی