تاريخ:چهاردهم آبان 1399 ساعت 15:39
کد : 41543

متلاشی شدن یک شرکت هرمی در رامسر

متلاشی شدن یک شرکت هرمی در رامسر
جانشین فرمانده انتظامی مازندران از انهدام باند کلاهبرداری شرکت‌های هرمی تحت عنوان "کیو نت" در شهرستان رامسر خبر داد.

به گزارش ایران هشدار به نقل از خبرگزاری صداوسیمای مرکز مازندران؛ سرهنگ سید موسی حسینی، جانشین فرمانده انتظامی مازندران گفت: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت گروهی تحت عنوان شرکت هرمی "گلدکوئیست-کیونت" در شهرستان رامسر موضوع در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.

او افزود: ماموران اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی رامسر با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی دریافتند، تعداد زیادی از اعضای شرکت هرمی با ترفند‌های مختلف و به بهانه ایجاد اشتغال برای جوانان از نقاط مختلف کشور به عضوگیری در سطح شهرستان رامسر اقدام می‌کنند.

جانشین فرمانده انتظامی مازندران گفت: با شناسایی دفتر و محل فعالیت این افراد که در یکی از ویلا‌های سطح شهر بوده ماموران پلیس آگاهی با همکاری دیگر عوامل پلیس‌های تخصصی و با هماهنگی قضائی در یک اقدام غافلگیرانه ۱۳ متهم به فعالیت در این شرکت هرمی را دستگیر کردند.

سرهنگ حسینی، با بیان اینکه متهمان همگی اهل یکی از استان‌های جنوب شرقی کشور هستند، افزود: در بازرسی از محل سکونت این افراد کتاب‌های مختلف، جزوه، لپ تاپ و... که مخصوص استفاده از این شرکت‌ها بوده کشف شد.

جانشین فرمانده انتظامی مازندران افزود: در تحقیقات اولیه، متهمان دستگیر شده به بزه ارتکابی خود اعتراف و اذعان داشتند که هریک از اعضا موظف بود حداقل ۲ نفر را عضو کند و مبالغ کلاهبرداری شده را به حساب‌های متفاوت منتقل می‌کردند.

سرهنگ حسینی از تشکیل پرونده برای متهمان و تحویل آنان به مرجع قضائی خبر داد و گفت: متهمان هر کدام با قرار وثیقه یک میلیاردی روانه زندان شدند.

http://www.iranhoshdar.ir/Newsb/1/41543
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۰۸۲سامانه استعلام شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای

ایران هشدار

درباره ما

تماس با ما

ایمیل

آپارات

دسترسی ها

کلاهبرداری ارتباطی

قمار و شرط بندی

هشدارها

مطالب برگزیده

قوانین و مقررات

اینفوگرافیک

مصاحبه

لینک های مرتبط

اطلاع رسانی فروش مستقیم

اینماد

پلیس فتا

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی

مرکز ملی فضای مجازی