تاريخ:دوازدهم آبان 1399 ساعت 14:30
کد : 41539

جنرال تریدینگ کلاهبرداری هوشمند!!

جنرال تریدینگ کلاهبرداری هوشمند!!
هلدینگ جنرال تریدینگ  با ادعای سرمایه گذاری در بازارهای مختلفی همچون بورس آمریکا و انگلستان، نفت، طلا، فارکس و ارز دیجیتال در حال جذب سرمایه و فریب کاربران است.


اختصاصی ایران هشدار- در بررسی شرکت های کلاهبرداری جذب سرمایه این بار به بررسی هلدینگ جنرال تریدینگ می پردازیم که با ادعای سرمایه گذاری در بازارهای مختلفی همچون بورس آمریکا و انگلستان، نفت، طلا، فارکس و ارز دیجیتال در حال جذب سرمایه کاربران است.
در وب سایت این شرکت به آدرس  general-tradings.com چهار طرح درآمدزایی 10 تا 120 روزه ارائه و در آنها مدعی پرداخت سود غیرمتعارف 30 الی 60 درصد به صورت ماهیانه شده است. به منظور تشویق عضوگیری نیز تا 3 سطح از 1 تا 6 درصد وعده پرداخت پورسانت به کاربران داده شده است.

این شرکت با ادعای سرمایه گذاری در بازارهای سرمایه دنیا و استفاده از متخصصین رباتیک و هوش مصنوعی فعالیتش را آغاز کرده، در حالیکه هیچ گونه مستنداتی از فعالیت آن به ثبت نرسیده و هویت مالکین آن نیز مشخص نیست.

از سوی دیگر با آنکه هلدینگ جنرال تریدینگ به عنوان شرکت سرمایه گذاری آنلاین در انگلستان به ثبت رسیده اما بررسی اطلاعات وب سایت آن نشان می دهد که دامنه آن حدود 5 ماه پیش در پاناما به ثبت رسیده و کاربران کشورهای آمریکا، ایران و مصر بیشترین بازدید از آن را داشته اند.

 اقدامات شرکت در پرداخت سود غیرمتعارف، پرداخت پورسانت عضوگیری، ارائه طرح های متعدد سرمایه گذاری و عدم شفافیت فعالیت، مشابه با طرح های پانزی است؛ این شرکت هم رده با طرح های پرریسک سرمایه گذاری محسوب شده و به کاربران محترم توصیه می شود از سرمایه گذاری و فعالیت در ان خودداری نمایند.

http://www.iranhoshdar.ir/Newsb/1/41539
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 
خرمگاه
 
تاريخ: هجدهم آبان 1399 ساعت 13:10
 
توضيحات: آقا میبخشید این شرکت پول من رو بالا کشیده جواب هم نمی دهد دستم هم به هیچ جا بند نیست بیچاره شدم من این مطلب رو از سایت شما خوندم افتادم تو چاه شما مسولیت این شرکت رو به عهده می گیرید؟؟
qqqq

علی دری
 
تاريخ: نوزدهم آبان 1399 ساعت 12:57
 
توضيحات: سلام گروهی تحت عنوان atccoinیاaitridsبنده ودوستان دیگرم را به این ارز دعوت کردن باسودماهیانهباشروع سرمایه گذاری۳۰۰دلار
qqqq


سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۰۸۲سامانه استعلام شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای

ایران هشدار

درباره ما

تماس با ما

ایمیل

آپارات

دسترسی ها

کلاهبرداری ارتباطی

قمار و شرط بندی

هشدارها

مطالب برگزیده

قوانین و مقررات

اینفوگرافیک

مصاحبه

لینک های مرتبط

اطلاع رسانی فروش مستقیم

اینماد

پلیس فتا

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی

مرکز ملی فضای مجازی