تاريخ:هفتم آبان 1399 ساعت 10:57
کد : 41520

پی‌پل رسما پشتیبانی خود از ارزهای دیجیتال را اعلام کرد

پی‌پل رسما پشتیبانی خود از ارزهای دیجیتال را اعلام کرد
شرکت ‌‌‌پی‌پل رسما ورود خود را به حوزه ارزهای دیجیتال اعلام و عنوان کرد که از این پس تما‌‌م کاربران این شرکت ‌‌می‌توانند بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال را خرید و در کیف پول آنلاین خود ذخیره کنند.

به گزارش ایران هشدار به نقل از آی تی ایران؛ شرکت ‌‌‌پی‌پل رسما ورود خود را به حوزه ارزهای دیجیتال اعلام و عنوان کرد که از این پس تما‌‌م کاربران این شرکت ‌‌می‌توانند بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال را خرید و در کیف پول آنلاین خود ذخیره کنند؛ این یعنی کاربران ‌‌‌پی‌پل می‌توانند از ارزهای دیجیتال برای خرید از بیش از ۲۶ میلیون شرکت و مجموعه طرف قرارداد ‌‌‌پی‌پل استفاده کنند.

این سرویس جدید، ‌‌‌پی‌پل را به یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های آمریکایی تبدیل خواهد کرد که دسترسی به ارزهای دیجیتال را برای کاربران خود فراهم کرده است. همچنین این سرویس به بیت‌کوین و دیگر ارزهای دیجیتال، این اجازه را ‌‌می‌دهد تا به‌طور گسترده‌تری به‌عنوان یکی از روش‌‌‌های پرداخت توسط کاربران مورد استفاده قرار گیرند. «دن شولمن»، مدیرعامل ‌‌‌پی‌پل اعلام کرد که سرویس اخیر منجر به استفاده بیشتر از ارزهای مجازی در جهان خواهد شد و شبکه این شرکت را برای ارزهای دیجیتال که شاید در آینده توسط بانک‌های مرکزی و دیگر شرکت‌ها مورد توجه قرار گیرد، آماده خواهد کرد.  به گفته ‌‌‌پی‌پل، دارندگان حساب ‌‌‌پی‌پل در آمریکا در چند هفته آتی می‌توانند ارزهای دیجیتال را خریداری کرده، به فروش برسانند یا در کیف پول ‌‌‌پی‌پل خود نگهداری کنند. این شرکت قصد دارد این سرویس را در اپلیکیشن ونمو (Venmo) نیز توسعه دهد و امکان استفاده از آن را تا نیمه نخست ۲۰۲۱ در کشورهای دیگری نیز پیاده کند. این شرکت مدعی شده است که امکان پرداخت از طریق ارزهای دیجیتال در اوایل سال آینده میلادی فراهم خواهد شد. در حال حاضر، بیش از ۳۴۶ میلیون اکانت فعال در سراسر جهان در ‌‌‌پی‌پل حضور دارند. جالب آنکه بعد از اعلام این خبر توسط ‌‌‌پی‌پل، ارزش سهام این شرکت با رشدی ۴ درصدی همراه شد. 

http://www.iranhoshdar.ir/Newsb/1/41520
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۰۸۲سامانه استعلام شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای

ایران هشدار

درباره ما

تماس با ما

ایمیل

آپارات

دسترسی ها

کلاهبرداری ارتباطی

قمار و شرط بندی

هشدارها

مطالب برگزیده

قوانین و مقررات

اینفوگرافیک

مصاحبه

لینک های مرتبط

اطلاع رسانی فروش مستقیم

اینماد

پلیس فتا

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی

مرکز ملی فضای مجازی