تاريخ:ششم آبان 1399 ساعت 13:25
کد : 41516

سرمایه گذاری در استیبل کریپتو کپیتال ممنوع!!

سرمایه گذاری در استیبل کریپتو کپیتال ممنوع!!
استیبل کریپتو کپیتال با ادعای معاملات ارز دیجیتال در حال فریب کاربران ایرانی است.


اختصاصی ایران هشدار- در ادامه بررسی شرکت های پرریسک جذب سرمایه به معرفی شرکت می پردازیم که با ادعای معاملات ارز دیجیتال در حال جذب سرمایه از سپرده گذاران است. این شرکت که استیبل کریپتو کپیتال نام دارد در وب سایت خود به آدرس http://stablecryptocapital.com/  اقدام به ارائه طرح درآمدی نموده که مشابه طرح های پانزی است زیرا در آن علاوه بر ارائه سود غیرمتعارف، پاداشی جداگانه به منظور تشویق عضوگیری برای فعالان در نظر گرفته شده است.

طرح درآمدزایی معرفی شده بر روی سایت بدین شکل است که هر فرد امکان سرمایه گذاری از 10 دلار تا 100000 دلار را در یک دوره زمانی 1 تا 21 روزه داراست و پس از اتمام دوره مذکور مبلغی بین 145 تا 3300 درصد سود دریافت خواهد کرد. مبلغی که بر طبق  اصول منطقی جز ادعایی دروغین نمی تواند باشد.

در بخش دیگری از طرح درآمدزایی پاداشی 5 درصدی به عنوان پاداش زیرمجموعه گیری برای اعضا ارائه شده است که منطبق با عملکرد طرح های پانزی است.

در بررسی های صورت گرفته بر روی اصالت شرکت مشخص شد در انگلستان به ثبت رسیده اما اطلاعات شفافی از مالکین آن ارائه نشده است. مشاهده بازدیدها از سایت نشان می دهد کاربران کشورهای بنگلادش، ایران و روسیه بیشترین بازدیدکنندگان از سایت هستند و تبلیغات صورت گرفته توسط سایت های فارسی زبان خبر از فعالیت گسترده شرکت برای جذب کاربران ایرانی می دهد.

از آنجا که طرح درآمدزایی ارائه شده توسط شرکت معیارهایی منطبق با شرکت های پانزی را داراست، سرمایه گذاری در آن پرریسک بوده و در صورت از دست رفتن سرمایه امکان بازگشتی برای آن متصور نیست. از این رو از علاقه مندان به سرمایه گذاری درخواست می شود از تزریق سرمایه خود به شرکت های بی نام و نشان خودداری کنند تا علاوه بر حفظ سرمایه شان مانع از رشد و گسترش چنین شرکت هایی شوند.http://www.iranhoshdar.ir/Newsb//41516
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۰۸۲سامانه استعلام شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای

ایران هشدار

درباره ما

تماس با ما

ایمیل

آپارات

دسترسی ها

کلاهبرداری ارتباطی

قمار و شرط بندی

هشدارها

مطالب برگزیده

قوانین و مقررات

اینفوگرافیک

مصاحبه

لینک های مرتبط

اطلاع رسانی فروش مستقیم

اینماد

پلیس فتا

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی

مرکز ملی فضای مجازی