تاريخ:بيست و هشتم مهر 1399 ساعت 11:23
کد : 41499

شرکتی غیرمجاز با نام شبکه توزیع آرتان

شرکتی غیرمجاز با نام شبکه توزیع آرتان
شرکتی با نام شبکه توزیع آرتان با ادعای فروشگاه اینترنتی محصولات صنایع دستی و خاتم کاری به صورت غیرقانونی اقدام به فعالیت شبکه ای نموده است.

اختصاصی ایران هشدار- در ادامه فعالیت شرکت های غیرمجاز شبکه ای شرکتی با نام شبکه توزیع آرتان به آدرس اینترنتی www.artannm.ir با ادعای فروشگاه اینترنتی محصولات صنایع دستی و خاتم کاری اقدام به ثبت نام و جذب افراد در قالب جایگاه های متفاوت نموده و در ازای بازاریابی و جذب افراد به صورت چند سطحی پورسانت پرداخت می نماید.

این شرکت که با نام مهرگستران فردای روشن به ثبت رسیده، طرح درآمدزایی در قالب باینری ارائه نموده که در آن هر عضو در جایگاه خود می تواند دو نفر را به صورت مستقیم معرفی و جذب نماید و هر کدام از دو زیرمجموعه می توانند دو عضو جدید را در زیرمجموعه خود ثبت جایگاه نمایند به این ترتیب زنجیره انسانی ادامه می یابد. همچنین افرادی که با عنوان بازاریاب جذب شرکت می شوند مبلغ 1500000 جهت عضویت و ثبت جایگاه پرداخت می کنند که این مبلغ در قالب خرید از محصولات شرکت پرداخت می شود. قابل ذکر است پرداخت مبلغ و خرید مبلغ اولیه تنها یک بار الزامی است.

موارد فوق نشان می دهد طرح درآمدزایی شرکت مبتنی بر جذب اعضای جدید، گسترش زیرمجموعه ها به صورت تصاعدی و اخذ پورسانت از مبلغ حق الورود اعضای جدید است و فروش کالا صرفه چندانی نداشته و دو عامل تصاعد و اهرم در فرآیند شبکه سازی مهم ترین عامل در کسب درآمد اعضا است.

در پرداخت پورسانت به اعضا نیز در قبال جذب افراد جدید به شبکه، شرط تعادل اصلی ترین شرط است. یعنی فرد تنها در صورتی مستحق دریافت پورسانت است که در میان اعضای جذب شده جدید و جذب سرمایه انجام شده توسط وی در دو سمت زیرمجموعه تعادل وجود داشته باشد.

توضیحات داده شده در رابطه با طرح درآمدزایی شرکت، غیرقانونی بودن آن را مطابق با بند ز ماده یک قانون مجازات اخلال گران در نظام اقتصادی محرز می سازد.

http://www.iranhoshdar.ir/Newsb/1/41499
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۰۸۲سامانه استعلام شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای

ایران هشدار

درباره ما

تماس با ما

ایمیل

آپارات

دسترسی ها

کلاهبرداری ارتباطی

قمار و شرط بندی

هشدارها

مطالب برگزیده

قوانین و مقررات

اینفوگرافیک

مصاحبه

لینک های مرتبط

اطلاع رسانی فروش مستقیم

اینماد

پلیس فتا

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی

مرکز ملی فضای مجازی