تاريخ:بيست و دوم مهر 1399 ساعت 10:03
کد : 41483
برچسب ها

اقتصاد دیجیتال

مدارس با مفاهیم اقتصاد دیجیتال عجین می‌شود

مدارس با مفاهیم اقتصاد دیجیتال عجین می‌شود
ستاد توسعه فناوری‌های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، ترویج مفاهیم اقتصاد دیجیتال را در میان دانش آموزان و مدارس آغاز کرد.

به گزارش ایران هشدار به نقل از مهر، ستاد توسعه فناوری‌های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، ترویج مفاهیم اقتصاد دیجیتال را در میان دانش آموزان و مدارس آغاز کرد.

ترویج عمومی مفاهیم مرتبط با حوزه اقتصاد دیجیتال موضوعی است که به توسعه شتابان آن کمک می‌کند. مفاهیمی که به ساده‌سازی و توسعه استفاده همه‌گیر این مفهوم فناورانه منجر می‌شود. از جمله گروه‌های هدف در برنامه ترویج و توانمندسازی عمومی اقتصاد دیجیتال، دانش‌آموزان هستند.

دانش‌آموزانی که قرار است در آینده زیست‌بوم فناوری و نوآوری را توسعه دهند، هدف اقدامات ترویجی قرار گرفته‌اند تا این مفاهیم از روزهای ابتدایی تحصیل و کسب آموزش به آنها ارائه شود و این نیروهای تازه نفس با ابزارها و کلمات کلیدی آن آشنا شوند. جامعه هدفی مهم و اثرگذار در آینده.

ستاد توسعه فناوری‌های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برای ترویج مفاهیم اقتصاد دیجیتال به صورت تخصصی و عمومی اقدام کرده و این کار را در بین دانشجویان، اساتید و فعالان این حوزه به صورت تخصصی و انتشار مفاهیم مرتبط با این حوزه در میان دانش‌آموزان و در اماکن عمومی به صورت عمومی آغاز کرده است.

این تلاش‌ها در کنار تامین نیروی انسانی متخصص برای آینده این عرصه علمی پرکاربرد، به نفوذ آن در جامعه هم کمک می‌کند. اقتصادی که نقش بسزایی در آینده کشور دارد و اگر به فکر توسعه زیست‌بوم آن نباشیم قطعا نمی‌توانیم در لیست کشورهای دارای این فناوری قرار گیریم.

امروز نقش و کارکرد اقتصاد دیجیتال به خوبی خود را نمایان کرده و از گوشی‌های موبایل که در دست عامه مردم است آغاز شده و تا کارهای پیچیده بانکی و اقتصادی کلان ادامه یافته است. پس توسعه این زیست‌بوم در کشور یک ضرورت انکارناپذیر فناورانه است.

http://www.iranhoshdar.ir/Newsb/1/41483
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۰۸۲سامانه استعلام شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای

ایران هشدار

درباره ما

تماس با ما

ایمیل

آپارات

دسترسی ها

کلاهبرداری ارتباطی

قمار و شرط بندی

هشدارها

مطالب برگزیده

قوانین و مقررات

اینفوگرافیک

مصاحبه

لینک های مرتبط

اطلاع رسانی فروش مستقیم

اینماد

پلیس فتا

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی

مرکز ملی فضای مجازی