تاريخ:بيستم مهر 1399 ساعت 14:20
کد : 41476

اسپادلند شرکت هرمی دیگر در پوشش بازاریابی شبکه ای!!

اسپادلند شرکت هرمی دیگر در پوشش بازاریابی شبکه ای!!
شرکت اسپادلند با نام شرکت دانش بنیان و با ادعای فروش محصولات صنایع دستی در حال فریب علاقه مندان به بازاریابی است.


اختصاصی سایت ایران هشدار- سؤالات زیادی از سوی کاربران سایت ایران هشدار مبنی بر اصالت فعالیت شرکتی مطرح شده که با نام دانش بنیان بودن و بدون اخذ مجوز در حال شبکه سازی و پرداخت پورسانت به صورت چندسطحی است.

این شرکت با نام اسپادلند خود را معرفی نموده و مدعی است به سبک یک فروشگاه اینترنتی در حال فروش محصولات صنایع دستی ایرانی است.

طرح درآمدزایی این شرکت به صورت باینری بوده و در آن به ازای هر تعادل 50 یورو پورسانت پرداخت می شود. هر یک از اعضا تنها یک بار اجازه خرید داشته و پاداش فروش مستقیم 30 درصد و کمیسیون خرده فروشی 20 درصد تعیین شده است.

بررسی اطلاعات دامنه وب سایت شرکت به آدرس www.Espadland.com نشان می دهد که این وب سایت در کشور سوئد به ثبت رسیده و بیشتر کاربران آن از کشورهای  ایران و ترکیه هستند. بر خلاف کاربران سایت که بخش عمده آن ایرانی هستند هیچ دفتر کاری توسط شرکت در ایران افتتاح نشده و تمامی جلسات آن برای کاربران ایرانی به صورت ویدئو کنفرانس است. گفتنی است با توجه به آنکه محصولات ارائه شده توسط شرکت صنایع دستی ایرانی است انباری با نام شرکت در اصفهان دایر است که محصولات آن شهر خریداری می شود.

بر خلاف ادعای فعالین شرکت که عملکرد خود را قانونی نشان می دهند بررسی نوع عملکرد شرکت هرمی بودن آن را آشکار می سازد. پرداخت پورسانت در ازاء جذب زیرمجموعه به صورت باینری و پرداخت پورسانت تعادل از ویژگی های محرز شرکت های هرمی است و لزوم خودداری کاربران از فعالیت در این وب سایت را مطرح می سازد.

 

 

http://www.iranhoshdar.ir/Newsb/1/41476
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۰۸۲سامانه استعلام شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای

ایران هشدار

درباره ما

تماس با ما

ایمیل

آپارات

دسترسی ها

کلاهبرداری ارتباطی

قمار و شرط بندی

هشدارها

مطالب برگزیده

قوانین و مقررات

اینفوگرافیک

مصاحبه

لینک های مرتبط

اطلاع رسانی فروش مستقیم

اینماد

پلیس فتا

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی

مرکز ملی فضای مجازی