تاريخ:سيزدهم مهر 1399 ساعت 13:03
کد : 41461

طرح های پرریسک سرمایه گذاری

در دام ای آی تریدز گرفتار نشوید!!

در دام ای آی تریدز گرفتار نشوید!!
ای آی تریدز با ادعای سرمایه گذاری در زمینه هوش مصنوعی و خرید و فروش ارزهای دیجیتالی در حال جذب سپرده گذار و فریب کاربران است.


اختصاصی ایران هشدار- به تازگی وب سایتی  به آدرس https://aitrades.com با ادعای سرمایه گذاری در زمینه هوش مصنوعی و خرید و فروش ارزهای دیجیتالی در حال جذب سپرده گذاران و مجموعه سازی است.

این وب سایت که متشکل از تیم حرفه ای است با ایجاد ارز تقلبی به ATC  و ارائه آن به مشتریان از طریق سایت دیگر به آدرس exchange.aitrades.com در ازای دریافت پول در حال فعالیت و جذب سرمایه است.

در طرح درآمدی شرکت  مبلغ ورودی برای هر شخص حداقل ۱۰۰۰ دلار تعیین شده و با وعده سود ۱۵% در ماه با سرمایه گذاران قرارداد می بندد اما سود دهی به همین جا ختم نمی شود و این شرکت در ازای هر ورودی جدید علاوه بر ۱۵ درصد سود گذشته، ۱۰%نیز به معرف پرداخت نموده و در صورت تکمیل یک سیکل ۱۰% مجددا سود برای سرمایه گذار در نظر گرفته می شود. نکته قابل توجه در این است که براساس ادعا همه پرداخت ها از طریق ارز دیجیتال ارائه شده توسط شرکت و بدون جابجایی یک ریال واقعی پول رایج کشور، انجام می گیرد. همچنین بررسی ها نشان می دهد تمامی مبالغ دریافتی از سرمایه گذاران به صورت دلاری انجام شده و به کشورهای ترکیه و قطر فرستاده می شود و سرمایه کاربران به منظور دریافت سود به مدت دو سال در این شرکت باقی خواهد ماند.

پروژه aitrades یکی از پروژه هایی می باشد که ادعای ایجاد پلتفرمی برای معاملات رمزارز ها با تکیه بر هوش مصنوعی و رباتهای معامله گر را دارد، حال آنکه هیچ کدام از ادعاهای این مجموعه اثبات نشده و هیچگونه اطلاعاتی از مستندات فنی و کسب و کاری پروژه، اطلاعات و هویت افراد و سازندگان این پروژه و یا حتی نحوه عملکرد سیستم ها و پکیج های پیشنهادی شان تا به امروز منتشر نشده است. برای این پلتفرم هیچ کد متن باز، صفحه گیت هاب، وایت پیپر و یا کیف پول اختصاصی وجود ندارد، بنابراین نمی توان بر اساس فرضیات و ادعاها به چنین پروژه هایی اعتماد کرد.

تمامی پست های منتشر شده بر روی وب سایت شرکت مربوط به اخبار کلی حوزه رمزارزهاست و اطلاعاتی از افراد اصلی این پروژه در دسترس نیست، در سایت مربوطه هم عنوان شده که تیم متشکل از تعدادی افراد خبره و رباتهای هوشمند است.

طرح معرفی شده توسط شرکت مشابه سایر طرح های پانزی است و هیچ گونه توجیه منطقی برای ادعاهای مطرح شده در آن وجود ندارد زیرا نوسانات بازار ارز بسیار زیاد بوده و نمی توان با ضریب اطمینان قید شده بر روی سایت در مورد آن برنامه ریزی کرد.

با توجه به گسترش فعالیت این پروژه و تبلیغات گسترده برخی از سایت های ایرانی به منظور جذب سپرده گذاران هشیاری علاقه مندان به سرمایه گذاری و خودداری از اعتماد به چنین طرح هایی که شفافیتی در خصوص عملکرد و گردانندگان آن وجود ندارد، ضروری می باشد.http://www.iranhoshdar.ir/Newsb//41461
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۰۸۲سامانه استعلام شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای

ایران هشدار

درباره ما

تماس با ما

ایمیل

آپارات

دسترسی ها

کلاهبرداری ارتباطی

قمار و شرط بندی

هشدارها

مطالب برگزیده

قوانین و مقررات

اینفوگرافیک

مصاحبه

لینک های مرتبط

اطلاع رسانی فروش مستقیم

اینماد

پلیس فتا

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی

مرکز ملی فضای مجازی