تاريخ:بيست و سوم شهريور 1399 ساعت 15:49
کد : 41396

کلاهبرداری به بهانه جذب سرمایه... این داستان بیکس بی کوین!!

کلاهبرداری به بهانه جذب سرمایه... این داستان بیکس بی کوین!!

بیکس بی کوین بدون ارائه مجوز و با ادعای سرمایه گذاری در زمینه ارزهای دیجیتال در حال کلاهبرداری از کاربران ایرانی است.

اختصاصی ایران هشدار- در پی سؤالات مکرر مخاطبان، در روند بررسی شرکت های جذب سرمایه این بار به سراغ سایتی رفته ایم که با تبلیغات گسترده در حال عضوگیری از کاربران ایرانی است.  

بیکس بی کوین به آدرس وب سایت های https://bixbcoin.com/ ، https://bixb.exchange/ ، https://bixbwallet.com/  بدون ارائه مجوز و با ادعای سرمایه گذاری در زمینه ارزهای دیجیتال در حال فعالیت است.

در این وب سایت عنوان شده که بیکس بی کوین ارز مجازی است که ابتدا با پیش فروش اولیه توکن های خود شروع به کار کرده است. در ادامه با راه اندازی دامنه های جداگانه به منظور مبادلات این ارز و همچنین کیف پول اختصاص آن فعالیت خود را گسترش داده است.

ارزش هرواحد بیکس بی در صفحه نخست سایت 40.25 دلار عنوان شده است. کاربران برای عضویت در مرحله اول می بایست وارد سایت پرشیا اکسچنج Persia.exchange به عنوان اولین نماینده رسمی این ارز شوند و پس از احراز هویت  ارز بیکس بی را تهیه و در کیف پول خود ذخیره نمایند. در مرحله بعد با ورود به سایت oxitrader.com  طرح مورد نظر خود را انتخاب و هزینه آن را به کیف پول شرکت انتقال می دهند تا جایگاه آنها فعال شود.

در وب سایت بیکس بی کوین 3 طرح درآمدی 150،330 و 960 دلاری ارائه شده و در ازاء آن ماینری کوچک به کاربران اهدا و مابقی طبق ادعا صرف صرف فعال سازی جایگاه و سهامداری در شرکت می شود.

نکته قابل توجه در فعالیت این شرکت مبلغ سود پیشنهادی و تعیین پاداش زیرمجموعه سازی است. فعالان شرکت به منظور ترغیب سرمایه گذاران به سپرده گذاری مبالغ سود غیر متعارف 53.5 تا 536.5 درصد را به صورت سالیانه مدعی شده اند.

پاداش زیرمجموعه گیری نیز به 3 صورت پرداخت می شود که در نوع سوم آن شرط اصلی پرداخت پورسانت ایجاد تعادل است. مبالغ تعیین شده برای پرداخت پاداش در ازاء ورود زیرمجموعه های جدید تا 40 سطح تعیین شده است. در واقع این مسئله  باینری بودن طرح درآمدی شرکت را مطرح می سازد که طرحی ممنوع و متعلق به شرکت های هرمی است.

گفتنی است بر طبق اطلاعات به دست آمده بیکس بی کوین زیرمجوعه و طرح بین المللی مجموعه آفیکار به آدرس offikar.com  است و عنوان توسعه طرح تجاری بین المللی و ارز آوری برای کشور در سایت آفیکار به این پروژه اختصاص دارد.

در رابطه با اطلاعات دامنه سایت می توان گفت دامنه این سایت حدود 5 ماه پیش به ثبت رسیده و سرور آن در آمریکا قرار دارد. همچنین اطلاعات شفافی از عملکرد سایت و مجموعه مدیران آن وجود ندارد.

مجموع برآوردها از عملکرد شرکت کلاهبرداری بودن بیکس بی کوین و لزوم خودداری کاربران از سرمایه گذاری در آن را مطرح می سازد.
 

http://www.iranhoshdar.ir/Newsb/1/41396
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۰۸۲سامانه استعلام شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای

ایران هشدار

درباره ما

تماس با ما

ایمیل

آپارات

دسترسی ها

کلاهبرداری ارتباطی

قمار و شرط بندی

هشدارها

مطالب برگزیده

قوانین و مقررات

اینفوگرافیک

مصاحبه

لینک های مرتبط

اطلاع رسانی فروش مستقیم

اینماد

پلیس فتا

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی

مرکز ملی فضای مجازی