تاريخ:بيست و دوم شهريور 1399 ساعت 13:05
کد : 41392

لزوم طرح مسائل کسب و کارهای فضای مجازی در مدیریت شهری

لزوم طرح مسائل کسب و کارهای فضای مجازی در مدیریت شهری
مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر با تاکید بر لزوم طرح مسائل صاحبان کسب و کارهای فضای مجازی در مدیریت شهری گفت: حلقه مفقوده ای در این خصوص وجود دارد که شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر به دلیل ارتباط موثر با اصناف و مشاغل مختلف می‌تواند آن را برطرف کند.

به گزارش ایران هشدار به نقل از ایسنا، مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر با تاکید بر لزوم طرح مسائل صاحبان کسب و کارهای فضای مجازی در مدیریت شهری گفت: حلقه مفقوده ای در این خصوص وجود دارد که شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر به دلیل ارتباط موثر با اصناف و مشاغل مختلف می‌تواند آن را برطرف کند.

 سید علی مفاخریان در نشست تخصصی خود با کارآفرینان دانش بنیان با بیان این که کسب و کارهای فضای مجازی ظرفیت بی‌نظیری برای رفع معضلات مدیریت شهری دارد، گفت: نیازهای شهروندان به مرور دستخوش‌تغییر می‌شود، بخصوص در چند ماه اخیر انتظارات افراد برای دریافت خدمات مختلف به دلیل شیوع بیماری و حواشی آن تغییر کرده است؛ بنابراین مدیریت شهری نیز باید به سمت تطبیق نوع خدمات خود با نیازهای روز شهروندان برود.

وی ادامه داد: شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر ظرفیت‌های فراوانی در ارتباط با اصناف و مدیریت مشاغل واحدهای صنفی دارد که در تعامل با شرکت های دانش بنیان و دانش نهفته در مجموعه های تخصصی راه حل هایی برای رفع مشکلات شهری فراهم می کند.

مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر با تاکید بر اینکه به کارگیری کارآمد توان شرکت های دانش بنیان می تواند به ارتقاء سطح بازار ، نظارت بر عملکرد و هوشمند سازی آنها بیانجامد، اظهارکرد: تعامل سازنده شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل با فعالان در شرکت‌های دانش بنیان می تواند در فضای تجارت الکترونیک وحدت رویه مناسبی فراهم کند. همچنین در زمینه مدیریت بر میزان و نوع خدمات ارائه شده و نیاز شهروندان نقش فعالانه ای داشته باشد.

مفاخریان همچنین برای بررسی ظرفیت‌ها و فضاهای تعاملی با مدیران شرکت اسنپ هم دیدار و گفتگو کرد.

وی در این نشست با تاکید بر نقش استفاده از فناوری‌های نوین در حل چالش های مدیریت شهری اظهار کرد: کسب و کارهای فضای مجازی هم می‌توانند با استفاده از ارتباط موثر با شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل بستر بهتری برای ارائه خدمات فراهم کنند و ما آماده برقراری این ارتباط سازنده هستیم.

بر اساس گزارش روابط عمومی شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر، مفاخریان تاکید کرد: نگاه ما استفاده از ظرفیت بخش خصوصی به ویژه شرکتهای فعال در حوزه فناوری برای حل مسائل شهروندان است و امیدواریم بتوانیم نقش خود را به عنوان متصدی این امر در مدیریت شهری به درستی انجام دهیم.

http://www.iranhoshdar.ir/Newsb/1/41392
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۰۸۲سامانه استعلام شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای

ایران هشدار

درباره ما

تماس با ما

ایمیل

آپارات

دسترسی ها

کلاهبرداری ارتباطی

قمار و شرط بندی

هشدارها

مطالب برگزیده

قوانین و مقررات

اینفوگرافیک

مصاحبه

لینک های مرتبط

اطلاع رسانی فروش مستقیم

اینماد

پلیس فتا

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی

مرکز ملی فضای مجازی