تاريخ:پانزدهم شهريور 1399 ساعت 09:33
کد : 41363

همایش و نمایشگاه اقتصاد دیجیتال و اشتغال برگزار می‌شود

همایش و نمایشگاه اقتصاد دیجیتال و اشتغال برگزار می‌شود

همایش اقتصاد دیجیتال و اشتغال (مشاغل آینده و آینده مشاغل) در روزهای 20-19 مهرماه سال جاری با همکاری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مرکز ملی فضای مجازی، معاونت علمی و فناوری رئیس جمهور، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، وزارت اقتصاد و دارایی، دانشگاه شریف و دانشگاه تربیت مدرس توسط همایش‌سازان امروز در سالن اجلاس سران برگزار خواهد شد.

به گزارش ایران هشدار به نقل از پایگاه خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات،  همایش اقتصاد دیجیتال و اشتغال (مشاغل آینده و آینده مشاغل) در روزهای 20-19 مهرماه سال جاری با همکاری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مرکز ملی فضای مجازی، معاونت علمی و فناوری رئیس جمهور، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، وزارت اقتصاد و دارایی، دانشگاه شریف و دانشگاه تربیت مدرس توسط همایش‌سازان امروز در سالن اجلاس سران برگزار خواهد شد.
آینده اقتصاد جهان به سرعت در حال تغییر است؛ به طوری که انقلاب صنعتی چهارم به وقوع پیوسته و اقتصاد جهانی در حال تغییر به اقتصاد دیجیتال است و این تحول آینده بسیاری از مشاغل و همچنین شیوه زندگی مردم را دچار دگرگونی خواهد کرد. همان‌طور که این روزها شاهد هستیم، یک مهمان ناخوانده درکمتر از چند ماه توانسته سلامتی مردم و اقتصاد کشورها را به دردسر بیندازد و موجب تسریع انقلاب صنعتی چهارم شود.
در چنین شرایطی برخی از مشاغل حذف شدند و برخی دیگر متضرر شدند، البته در این میان در برخی از مشاغل که به زیر ساخت‌های دیجیتالی مجهز بودند، پیشرفت و رشد اقتصادی چشمگیری روی داد، چرا که توانستند کسب‌‎وکار خود را در این شرایط بحرانی بهتر از رقبای سنتی خود مدیریت کنند. در دنیای امروز دیجیتالی شدن برای هر بنگاه کوچک یا بزرگ یک امر ضروری است؛ چرا که عدم توجه به آن موجبات شکست از رقبایی که خود را با تغییرات انطباق دادند و در جهت دیجیتالی‌سازی کسب‌وکار خود حرکت کردند، به وجود خواهد آورد.
با توجه به اهیمت موضوع اقتصاد دیجیتال در شرایط کنونی کشور و لزوم ایجاد آگاهی در بنگاه‌های اقتصادی و کسب‌وکارهای ایرانی برای حرکت در جهت دیجیتالی شدن، با گرد هم آوردن نهادهای دولتی و خصوصی همایش و نمایشگاه اقتصاد دیجیتال و اشتغال (آینده مشاغل و مشاغل آینده) را مورخ 19 و 20 مهرماه به صورت حضوری و آنلاین برگزار خواهد شد.

http://www.iranhoshdar.ir/Newsb/1/41363
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۰۸۲سامانه استعلام شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای

ایران هشدار

درباره ما

تماس با ما

ایمیل

آپارات

دسترسی ها

کلاهبرداری ارتباطی

قمار و شرط بندی

هشدارها

مطالب برگزیده

قوانین و مقررات

اینفوگرافیک

مصاحبه

لینک های مرتبط

اطلاع رسانی فروش مستقیم

اینماد

پلیس فتا

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی

مرکز ملی فضای مجازی