تاريخ:بيست و هفتم مرداد 1399 ساعت 15:44
کد : 41334

آلپاری مارکت کلاهبرداری با سوءاستفاده از عنوان بروکر فارکس

آلپاری مارکت کلاهبرداری با سوءاستفاده از عنوان بروکر فارکس

آلپاری مارکت با ادعای کارگزاری در زمینه معاملات فارکس و بورس در حال جذب سرمایه علاقه مندان به بازارهای مالی است.


اختصاصی ایران هشدار- در ادامه بررسی فعالیت سایت های جذب سرمایه این بار به بررسی سایتی می پردازیم که از نام و لگوی یک بروکر خارجی سوء استفاده کرده و با عنوان شرکت بین المللی در حال کلاهبرداری از کاربران ایرانی است.

این سایت آلپاری مارکت به آدرس وب سایت https://www.alpari-markets.com/ است که با ادعای کارگزاری در زمینه معاملات فارکس و بورس در حال جذب سرمایه علاقه مندان به  بازارهای مالی است. 

در طرح درآمدزایی این وب سایت عنوان شده که کارگزاری با فروش اکانت های مختلف به معامله گران و همچنین دریافت کارمزد معاملات، کسب درآمد دارد. قیمت اکانت های معاملاتی با توجه به دامنه سود و زیان، ابزارهای معاملاتی که سایت در اختیار کاربر قرار می دهد، میزان کارمزد و محدودیت تعداد سفارش قابل ثبت تعیین شده است. حداقل سرمایه گذاری در اکانت های استاندارد وب سایت از 100 تا 1000 دلار و در اکانت های ویژه از 500 تا 25000 دلار عنوان شده است. در آلپاری اینترنشنال به منظور افزایش جذب سپرده گذار پاداش زیرمجموعه گیری به صورت تک سطحی و معادل 50 دلار در صورت تکمیل شرایط فرد معرفی شده، تعیین شده است. 

با آن که این وب سایت سعی داشته خود را وب سایتی بین المللی معرفی کند اما بررسی اطلاعات دامنه آن نشان می دهد تقریبا تمامی بازدیدهای آن از داخل کشور صورت گرفته و سایت های فارسی زبان و شبکه های اجتماعی نیز در قالب کانال های فارسی تبلیغات گسترده ای را به منظور جذب عضو برای آن سازماندهی نموده اند.

از نکات قابل تأمل درباره این وب سایت، دامنه آن است که 18 ماه پیش به ثبت رسیده و از آن زمان با نام تجاری Exinity limited  فعالیت خود را آغاز نموده است اما هیچ گونه اطلاعاتی در رابطه مؤسسین و مدیران شرکت در دسترس نیست.  این عدم شفافیت در خصوص مالکین سایت، فعالیت 100 درصد داخلی آن، تلاش برای تشویق به عضوگیری و وجود طرح های متعدد سرمایه گذاری به منظور جذب اعضا از سطوح متفاوت درامدی جامعه نشان دهنده فعالیت مجرمانه وب سایت بوده و لزوم هشیاری علاقه مندان به بازارهای سرمایه گذاری و خودداری انها از فعالیت در چنین وب سایت هایی را مطرح می سازد. 

http://www.iranhoshdar.ir/Newsb/1/41334
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۰۸۲سامانه استعلام شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای

ایران هشدار

درباره ما

تماس با ما

ایمیل

آپارات

دسترسی ها

کلاهبرداری ارتباطی

قمار و شرط بندی

هشدارها

مطالب برگزیده

قوانین و مقررات

اینفوگرافیک

مصاحبه

لینک های مرتبط

اطلاع رسانی فروش مستقیم

اینماد

پلیس فتا

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی

مرکز ملی فضای مجازی