تاريخ:بيست و پنجم مرداد 1399 ساعت 07:49
کد : 41325

انهدام شبکه هرمی یونیک فاینانس/سرشبکه ها دستگیر شدند

انهدام شبکه هرمی یونیک فاینانس/سرشبکه ها دستگیر شدند

رییس کل دادگستری استان اردبیل از انهدام شبکه هرمی یونیک فاینانس با ورود دستگاه قضایی و دستگیری سرشبکه‌های آن خبر داد.


به گزارش ایران هشدار به نقل از خبرگزاری مهر؛ ناصر عتباتی از انهدام شبکه هرمی 《یونیک فاینانس》 با ورود دستگاه قضائی و گزارش و همکاری اداره اطلاعات این استان و دستگیری سرشبکه‌های آن خبر داد و عنوان کرد: این شرکت توسط فردی اهل اردبیل و ساکن ترکیه در سال ۱۳۹۷ پایه گذاری شد و سه متهم دیگر زیرمجموعه‌های مستقیم این فرد در یونیک فاینانس بودند.

رئیس کل دادگستری استان اردبیل خاطرنشان کرد: با توجه به اقامت متهم ردیف اول در ترکیه، شبکه یونیک فاینانس در اردبیل 《rc 》مورد نیاز برای افتتاح حساب جدید را از طریق وی تهیه می‌کرد؛ به این صورت که ارز مذکور به صورت دلار توسط متقاضیان تهیه و در اختیار یکی از متهمان قرار می‌گرفت و وی آن را توسط برادر خود به صرافان ارسال می‌کرد تا ارز مربوطه به صورت حواله از کشور خارج شود.

وی در خصوص میزان ارزهای خارج شده از کشور توسط متهمان عنوان کرد: با توجه به بررسی‌های صورت گرفته با اقدامات متهمان پرونده تقریباً سه و نیم میلیون دلار به طریق مذکور ارز از کشور خارج شده است.
 
عتباتی با تشریح عناوین اتهامی متهمان این پرونده بیان کرد: اخلال در نظام اقتصادی و ارزی کشور از طریق عضویت و جذب اعضا در شرکت هرمی یونیک فاینانس به منظور کسب در آمد و منفعت غیر قانونی اتهام متهمان این پرونده است.

رئیس کل دادگستری استان اردبیل در پایان اظهار کرد: فرآیند تحقیقات مقدماتی این پرونده در شرف تکمیل است و متهمان پس از تفهیم اتهام و صدور قرار تأمین کیفری متناسب به زندان معرفی شده‌اند.

http://www.iranhoshdar.ir/Newsb/1/41325
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 
سجاد زارعی
 
تاريخ: بيست و پنجم مرداد 1399 ساعت 14:14
 
توضيحات: با سلام پس چرا این همه تبلیغ میکنید از فلان شهر چندین سرشاخه شرکت هرمی یونیک فاینانس گرفتیم پس چرا کسی به این سر شاخهای یونیک فاینانس که در نورآباد دلفان فعالیت میکنن کسی بهشون کاری نداره بیشتر دها میلیارد تومان مردم رو سر کیسه کردن ولی کسی بهشون کاری نداره
qqqq


سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۰۸۲سامانه استعلام شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای

ایران هشدار

درباره ما

تماس با ما

ایمیل

آپارات

دسترسی ها

کلاهبرداری ارتباطی

قمار و شرط بندی

هشدارها

مطالب برگزیده

قوانین و مقررات

اینفوگرافیک

مصاحبه

لینک های مرتبط

اطلاع رسانی فروش مستقیم

اینماد

پلیس فتا

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی

مرکز ملی فضای مجازی