تاريخ:پنجم مرداد 1399 ساعت 14:50
کد : 41289

بانک آف ترون یکی دیگر از کلاهبرداران دنیای سرمایه گذاری

بانک آف ترون یکی دیگر از کلاهبرداران دنیای سرمایه گذاری

سایت بانک آف ترون با ادعای سرمایه گذاری در زمینه پول های مجازی در حال تبلیغات و فریب علاقه مندان به سرمایه گذاری است.


اختصاصی ایران هشدار- سایت بانک آف ترون به آدرس http://bank-of-tron.com/  با ادعای سرمایه گذاری در زمینه پول های مجازی در حال تبلیغات و عضوگیری است. این وب سایت بر مبنای استفاده از ارز دیجیتال بیت تورنت اقدام به عقد قرار داد با کاربران خود نموده و در این راستا 4 طرح درآمدزایی را معرفی کرده است.

در طرح های ارائه شده بر روی سایت، مدت زمان سرمایه گذاری 18 روز تا بی نهایت بوده و حداقل مبلغ سرمایه گذاری 10 بیت تورنت در هر طرح معین شده است. این وب سایت نیز همانند سایر وب سایت ها با اقدام مشابه وعده پرداخت سود روزانه حداقل 3.7 درصد و حداکثر 6.7 درصد است در واقع حداقل سود پرداختی کل 120 درصد و حداکثر بی نهایت است.

در اقدامی دیگر این وب سایت به منظور توسعه مجموعه خود اقدام به تعیین سود زیرمجموعه گیری تا 3 سطح از 0.5 درصد تا 5 درصد نموده است.

بررسی اطلاعات دامنه این سایت نشان می دهد که سرور آن در کشور آمریکا قرار گرفته وو برخی از سایت های ایرانی نیز در حال تبلیغات گسترده برای این وب سایت هستند.

برخی از اقدامات این وب سایت از جمله تعیین سودهای غیر متعارف از 3.7 درصد روزانه الی 1825 درصد سالانه، پرداخت پورسانت در ازاء جذب زیرمجموعه، وجود طرح های متعدد برای سرمایه گذاری به منظور جذب اعضا از سطوح درآمدی متفاوت جامعه و عدم شفافیت در خصوص سایت، مالکان آن و فعالیتش مجرمانه بودن عملکرد این وب سایت و لزوم هشیاری کاربران محترم را در خودداری از سرمایه گذاری در چنین وب سایت هایی مطرح می سازد.

 

http://www.iranhoshdar.ir/Newsb/1/41289
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۰۸۲سامانه استعلام شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای

ایران هشدار

درباره ما

تماس با ما

ایمیل

آپارات

دسترسی ها

کلاهبرداری ارتباطی

قمار و شرط بندی

هشدارها

مطالب برگزیده

قوانین و مقررات

اینفوگرافیک

مصاحبه

لینک های مرتبط

اطلاع رسانی فروش مستقیم

اینماد

پلیس فتا

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی

مرکز ملی فضای مجازی