تاريخ:چهاردهم تير 1399 ساعت 11:55
کد : 41227

کلاهبرداری با ادعای سرمایه گذاری در بازار بورس

کلاهبرداری با ادعای سرمایه گذاری در بازار بورس

در پایش‌های مجازی مشاهده شده چندین سایت با ادعای سرمایه گذاری در زمینه بازاربورس، فارکس و همچنین ارز‌های مجازی در حال جذب سپرده گذار و کلاهبرداری از کاربران هستند.

به گزارش ایران هشدار به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان از اراک؛ این شرکت در طرح درآمدزایی خود وعده پرداخت سود ۱.۲ تا ۳.۵ درصد برای دوره‌های ۲۰ تا ۳۵ روزه و ۶۵۰ تا ۶۵۰۰ درصد برای دوره‌های ۳۵ تا ۱۰۰ روزه را بیان می‌کنند و در بسیاری از این سایت‌ها برای کسب اعتماد مخاطبان خود، در دوره اول اصل سرمایه قابل برداشت بوده، اما در دوره دوم که طولانی مدت است امکان برداشت سرمایه وجود نخواهد داشت.

علی رغم ادعای شرکت مبنی بر ثبت و مجوز فعالیت در کشور و یا کشوری دیگر و معرفی فردی به عنوان مدیرعامل، بررسی اطلاعات دامنه این سایت‌ها نشان می‌دهد که سرور این سایت‌ها در کشوری غیر از ادعای آنان قرار داشته و هویت شمالکین واقعی آن مشخص نیست.

با استناد به بند ز ماده یک قانون مجازات اخلال گران در نظام اقتصادی مجرمانه بوده و هرگونه همکاری با آن به عنوان معاونت در کلاهبرداری تلقی می‌شود.

از این رو به کاربران محترم توصیه می‌گردد از سرمایه گذاری در این شرکت خودداری نمایند تا علی رغم حفظ سرمایه خود مانع از گسترش فعالیت این شرکت کلاهبردار در داخل کشور و خروج ارز شوند.

http://www.iranhoshdar.ir/Newsb/1/41227
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۰۸۲سامانه استعلام شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای

ایران هشدار

درباره ما

تماس با ما

ایمیل

آپارات

دسترسی ها

کلاهبرداری ارتباطی

قمار و شرط بندی

هشدارها

مطالب برگزیده

قوانین و مقررات

اینفوگرافیک

مصاحبه

لینک های مرتبط

اطلاع رسانی فروش مستقیم

اینماد

پلیس فتا

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی

مرکز ملی فضای مجازی