تاريخ:يازدهم تير 1399 ساعت 15:14
کد : 41223

طرح های پر ریسک سرمایه گذاری

نایس کوین مجموعه کلاهبردار ایرانی!!

نایس کوین مجموعه کلاهبردار ایرانی!!
سایت نایس کوین با نام تجاری nicecoin در قالب صندوق سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال و معاملات سهام در حال کلاهبرداری از شهروندان است.


اختصاص ایران هشدار- سایت نایس کوین با نام تجاری nicecoin  به آدرس وب سایت https://www.nicecoin.net/مجموعه ای ایرانی است که در قالب صندوق سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال، معاملات سهام و ... فعالیت خود را آغاز کرده است. طبق ادعای این مجموعه سرمایه وارد شده به سایت بعد از تحلیل بازار به دست معامله گران در آن حوزه سپرده می شود. بخشی در خرید سهام شرکت ها  و  ارز های دیجیتال نیز توسط دو گروه معامله گر در بورس و ترید ارزهای دیجیتال مورد استفاده قرار می گیرد.

در طرح درآمدزایی شرکت 5 حساب تعریف شده که در هرکدام مبلغ سرمایه گذاری و دوره زمانی آن متفاوت است. سود پرداختی از 12 الی 60 درصد ماهیانه متغیر و کارمزد مجموعه نیز در قبال مبلغ هر طرح سرمایه گذاری تا 3 درصد قابل تغییر است.

بررسی اطلاعات دامنه سایت نشان می دهد هم اکنون سرور آن در یکی از کشورهای اروپایی قرار داشته و صفحات شبکه های اجتماعی کانون اصلی تبلیغات و جذب عضو برای شرکت است. در رابطه با عملکرد دقیق شرکت و همچنین مدیران آن اطلاعات شفافی وجود ندارد.

عملکرد نامتعارف شرکت در زمینه پرداخت سود غیرمعقول، وجود طرح های متعدد برای سرمایه گذاری با هدف جذب اعضا از سطوح درآمدی مختلف جامعه و مطرح کردن ادعاهای فریبنده مجرمانه بودن عملکرد شرکت را محرز ساخته است. به کاربران محترم توصیه می کنیم فریب تبلیغات چنین شرکت هایی را نخورده و سرمایه شان را در معرض خطر قرار ندهند.


 


 

http://www.iranhoshdar.ir/Newsb/1/41223
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۰۸۲سامانه استعلام شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای

ایران هشدار

درباره ما

تماس با ما

ایمیل

آپارات

دسترسی ها

کلاهبرداری ارتباطی

قمار و شرط بندی

هشدارها

مطالب برگزیده

قوانین و مقررات

اینفوگرافیک

مصاحبه

لینک های مرتبط

اطلاع رسانی فروش مستقیم

اینماد

پلیس فتا

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی

مرکز ملی فضای مجازی