تاريخ:اول تير 1399 ساعت 15:03
کد : 41194

طرح های پر ریسک سرمایه گذاری

فعالیت در کامکس تریدز یا همان معاونت در کلاهبرداری!!

فعالیت در کامکس تریدز یا همان معاونت در کلاهبرداری!!
سایت کامکس تریدز با ادعای سرمایه گذاری در زمینه بازار بورس، فارکس و همچنین ارزهای مجازی در حال جذب سپرده گذار است.


اختصاصی ایران هشدار- سایت کامکس تریدز به آدرس وب سایت comextrades.com مدتی است با ادعای سرمایه گذاری در زمینه بازار بورس، فارکس و همچنین ارزهای مجازی در حال جذب سپرده گذار است. 

این شرکت در طرح درآمدزایی خود وعده پرداخت سود 1.2 تا 3.5 درصد برای دوره های 20 تا 35 روزه و 650 تا 6500 درصد برای دوره های 35 تا 100 روزه را داده است. در دوره اول اصل سرمایه قابل برداشت بوده اما در دوره دوم که طولانی مدت است امکان برداشت سرمایه وجود نخواهد داشت. در این طرح همچنین پاداش زیرمجموعه گیری 1 تا 5 درصدی تا 3 سطح قابل پرداخت خواهد بود.
علی رغم ادعای شرکت مبنی بر ثبت در انگلستان و معرفی فردی به نام ریموند استاکس به عنوان مدیرعامل، بررسی اطلاعات دامنه سایت نشان می دهد که سرور این سایت در  کشور بلیز قرار داشته و هویت مالکین واقعی آن مشخص نیست.
بیشترین میزان بازدید از سایت شرکت را کاربران کشورهای تایوان، روسیه و برزیل داشته اند و برخی از سایت های ایرانی تبلیغات گسترده ای را به منظور جذب سپرده گذار انجام داده اند. در بخش فهرست نمایندگان سایت مشاهده شده که این شرکت اقدام به معرفی 4 کاربر ایرانی به منظور جذب عضو کرده است.

اقدامات شرکت در زمینه:

- پرداخت سود به صورت غیرمتعارف؛

- فقدان شفافیت در خصوص سایت، شرکت، مالکان سایت و نحوه فعالیت آن؛

- پرداخت پورسانت در ازاء جذب زیرمجموعه تا 3 سطح؛

- وجود طرح های متعدد برای سرمایه گذاری با هدف جذب اعضا از سطوح درامدی مختلف جامعه.

با استناد به بند ز ماده یک قانون مجازات اخلال گران در نظام اقتصادی مجرمانه بوده و هرگونه همکاری با آن به عنوان معاونت در کلاهبرداری تلقی می شود. از این رو به کاربران محترم توصیه می گردد از سرمایه گذاری در این شرکت خودداری نمایند تا علی رغم حفظ سرمایه خود مانع از گسترش فعالیت این شرکت کلاهبردار در داخل کشور و خروج ارز شوند.


 

http://www.iranhoshdar.ir/Newsb/1/41194
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 
بهنام
 
تاريخ: اول تير 1399 ساعت 15:32
 
توضيحات: تمامی وبسایت های HYIP هر چه هم قوی باشند، نهایتا یک روزی کلاه برداری(SCAM) میکنند. این وبسایت در حال حاضر قوی ترین طرح HYIP بعد از بحران کرونا هستش. این سایت هم مثل بقیه وبسایت ها، یک روزی اسکم خواهد شد. فقط بحث زمان هستش. فکر میکنم دلیلی تبلیغ این وبسایت از طرف ایرانیان، پایداری بالا، مانیتورینگ های فراوان، و RCB خوب تا این لحظه بین بقیه وبسایت های HYIP باشد.
qqqq


سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۰۸۲سامانه استعلام شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای

ایران هشدار

درباره ما

تماس با ما

ایمیل

آپارات

دسترسی ها

کلاهبرداری ارتباطی

قمار و شرط بندی

هشدارها

مطالب برگزیده

قوانین و مقررات

اینفوگرافیک

مصاحبه

لینک های مرتبط

اطلاع رسانی فروش مستقیم

اینماد

پلیس فتا

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی

مرکز ملی فضای مجازی