تاريخ:بيست و يکم خرداد 1399 ساعت 14:11
کد : 41174

گات فاینانس کلاهبرداری با عنوان فعالیت در بانکداری و صنعت نفت!!

گات فاینانس کلاهبرداری با عنوان فعالیت در بانکداری و صنعت نفت!!
سایت سرمایه گذاری گات فاینانس با ادعای فعالیت در بانکداری و صنعت نفت در حال کلاهبرداری از شهروندان است.

اختصاصی ایران هشدار- سایت سرمایه گذاری گات فاینانس به آدرس وب سایت gotfinance.biz با ادعای فعالیت در بانکداری و صنعت نفت فعالیتش را آغاز کرده است. در تبلیغات این وب سایت ادعا شده که سپرده سرمایه گذاران در بازارهای آسیایی و اروپایی سرمایه گذاری خواهد شد و از این اقدام سود قابل توجهی به اعضاء تعلق خواهد گرفت.
 
در طرح درآمدزایی شرکت 4 طرح درآمدزایی ساعتی معرفی شده که به صورت ساعتی از 24 تا 96 ساعت بوده و حداقل میزان سرمایه گذاری در آن از 20 دلار تا حداکثر 100 هزار دلار است. میزان سود پرداختی ادعا شده توسط وب سایت از 1 تا 10 درصد متغیر است. حساب های مورد قبول در این سایت نیز اتریوم، دوج کوین،لایت کوین و پرفکت مانی است. 

در بخش دیگری از طرح درآمدزایی شرکت که ابهام در صحت فعالیت شرکت ایجاد می کند، اختصاص پورسانت در ازاء زیرمجموعه گیری تا 4 سطح و از 1 تا 9 درصد با توجه به میزان سرمایه گذاری است.

بررسی اطلاعات دامنه سایت نشان می دهد سرور سایت در کشور فرانسه قرار دارد و بیش از 30 درصد بازدیدکنندگان آن از کشور بنگلادش هستند اما به تازگی در فضای مجازی تبلیغات گسترده ای به منظور جذب کاربران ایرانی صورت پذیرفته است.

مواردی که احتمال کلاهبرداری بودن وب سایت مذکور را قوت می بخشد و لزوم هشیاری بیشتر کاربران ایرانی را مطرح می سازد؛ سود غیرمتعارف پیشنهادی، وجود طرح های متعدد سرمایه گذاری به منظور جذب اعضا از سطوح درآمدی متفاوت جامعه، پرداخت پورسانت در ازاء جذب زیرمجموعه و عدم شفافیت اطلاعاتی در خصوص مالکان سایت است.

با توجه به موارد مطرح شده به کاربران توصیه می گردد از سرمایه گذاری در این وب سایت و سایر وب سایت ها با عملکرد مشابه خودداری نمایند. 


 

http://www.iranhoshdar.ir/Newsb//41174
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۰۸۲سامانه استعلام شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای

ایران هشدار

درباره ما

تماس با ما

ایمیل

آپارات

دسترسی ها

کلاهبرداری ارتباطی

قمار و شرط بندی

هشدارها

مطالب برگزیده

قوانین و مقررات

اینفوگرافیک

مصاحبه

لینک های مرتبط

اطلاع رسانی فروش مستقیم

اینماد

پلیس فتا

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی

مرکز ملی فضای مجازی