تاريخ:هجدهم خرداد 1399 ساعت 13:52
کد : 41164

نظارت بر شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای تشدید می‌شود

نظارت بر شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای تشدید می‌شود

معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی از تشدید نظارت بر شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای با همراهی پلیس آگاهی و سایر دستگاه‌های مرتبط در استان خبر داد.


به گزارش ایران هشدار به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی؛ علی تهوری، معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی در جلسه هماهنگی نظارت بر شرکت های بازاریابی استان اظهار داشت: با توجه به شرایط کنونی و شیوع بیماری کرونا و احتمال افزایش فعالیت این شرکت ها نظارت بر آنها و رصد فعالیت ها به صورت مستمر انجام خواهد شد.

 معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی با اشاره به اهمیت اخذ مجوز فعالیت اینگونه واحدها افزود: شعب شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای فاقد مجوز در استان باید طبق ضوابط و مقررات هر چه سریعتر جهت اخذ مجوز فعالیت از اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی و مرکز امور اصناف و بازرگانان ایران اقدام کنند.
 
وی تاکید کرد: در راستای صیانت از حقوق مصرف کنندگان و همچنین جلوگیری از تخلفات احتمالی، با شرکت‌های فاقد مجوز در این حوزه برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.

تهوری خاطرنشان کرد: نام شرکت‌های مجاز بازریابی شبکه‌ای در سایت easnaf.ir (بخش شرکت‌های دارای پروانه کسب)  قید شده است.

معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی از مردم خواست هرگونه فعالیت مشکوک در این زمینه را با پلیس 110 و یا سامانه 124 سازمان در میان بگذارند.

http://www.iranhoshdar.ir/Newsb/1/41164
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۰۸۲سامانه استعلام شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای

ایران هشدار

درباره ما

تماس با ما

ایمیل

آپارات

دسترسی ها

کلاهبرداری ارتباطی

قمار و شرط بندی

هشدارها

مطالب برگزیده

قوانین و مقررات

اینفوگرافیک

مصاحبه

لینک های مرتبط

اطلاع رسانی فروش مستقیم

اینماد

پلیس فتا

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی

مرکز ملی فضای مجازی