تاريخ:سيزدهم خرداد 1399 ساعت 14:09
کد : 41156

طرح های پر ریسک سرمایه گذاری

آیا می توان در Orbit Network سرمایه گذاری کرد؟

آیا می توان در  Orbit Network سرمایه گذاری کرد؟
شرکت Orbit Network با ادعای فعالیت در حوزه ی بلاکچین و توسعه ی ارزهای دیجیتال در حال جمع آوری سرمایه با استفاده از رمزارزها است.


اختصاصی ایران هشدار- در ادامه معرفی طرح های پانزی جذب سرمایه به بررسی شرکتی می پردازیم که به تازگی فعالیت خود را در ایران آغاز کرده و سؤالات زیادی از سوی کاربران در رابطه با اعتبار آن مطرح شده است. این شرکت Orbit Network به آدرس وب سایت Orbit Network.net است.

Orbit Network با ادعای فعالیت در حوزه ی بلاکچین و توسعه ی ارزهای دیجیتال در حال جمع آوری سرمایه با استفاده از رمزارزها است. اشتراک گذاری سود حاصل از پروژه های بلاکچینی با اعضا اصلی ترین حربه به کارگرفته شده توسط شرکت به منظور جذب سرمایه گذار است. در سایت شرکت ادعا می شود با کیف پول های دیجیتالی از جمله تراست والت در حال همکاری است و خدمات خود را بر روی این کیف پول ها ارائه می دهد. همچنین شرکت مالک دو پلتفرم مهم به نام های orbitex و ioexchange است.

از مواردی که برخی برای اعتبار بخشی به فعالیت شرکت مطرح می نمایند ارزهای دیجیتال Sln، Nye coin و Rkn است که در سایت شرکت لیست شده است در حالی که پیش از این شرکت های کلاهبرداری زیادی وجود داشتند که ارزهای دیجیتال را در وب سایت خود لیست کرده بودند.

از ابهامات دیگری که در رابطه با صحت اعتبار شرکت وجود دارد عدم ثبت سند در رابطه با تیم توسعه و دفتر مرکزی آن است. وب سایت شرکت نیز بار علمی و مفهومی نداشته و کارکرد آن ملموس و مشخص نیست. عملکرد کلی شرکت مورد ابهام بوده و این موضوع ارتکاب کلاهبرداری توسط شرکت را محتمل می سازد. از کاربران و علاقه مندان به مشارکت در شرکت های جذب سرمایه توصیه می شود به منظور پیشگیری از وقوع هرگونه کلاهبرداری از فعالیت در این شرکت خودداری نموده و سرمایه خودشان را در معرض خطر قرار ندهند. 


 

http://www.iranhoshdar.ir/Newsb/1/41156
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۰۸۲سامانه استعلام شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای

ایران هشدار

درباره ما

تماس با ما

ایمیل

آپارات

دسترسی ها

کلاهبرداری ارتباطی

قمار و شرط بندی

هشدارها

مطالب برگزیده

قوانین و مقررات

اینفوگرافیک

مصاحبه

لینک های مرتبط

اطلاع رسانی فروش مستقیم

اینماد

پلیس فتا

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی

مرکز ملی فضای مجازی