تاريخ:يازدهم خرداد 1399 ساعت 12:16
کد : 41148

بررسی جوانب مختلف فروش مستقیم در سال 2019

بررسی جوانب مختلف فروش مستقیم در سال 2019

فروش مستقیم یک صنعت 193 میلیارد دلاری جهانی است که در خود 118.4 میلیون نفر فروشنده مستقل را جای داده است.


به گزارش ایران هشدار به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فروش مستقیم، فدراسیون جهانی فروش مستقیم (WFDSA) در ایالت متحده آمریکا، شهر واشنگتون مستقر است . اعضای آن شامل گروه های مختلفی از بیش از 60 انجمن فروش مستقیم (DSA) منطقه ای و ملی است.

فدراسیون فروش مستقیم در کتابچه گزارشات سال 2019 خود به بررسی  جوانب مختلف فروش مستقیم پرداخته است. فدراسیون جهانی فروش مستقیم (WFDSA) در ایالت متحده آمریکا، شهر واشنگتون مستقر است . اعضای آن شامل گروه های مختلفی از بیش از 60 انجمن فروش مستقیم (DSA) منطقه ای و ملی است که با به اشتراک گذاشتن یک دید مشترک، به دنبال ایجاد بالاترین رفتار اخلاقی در بین فروشندگان مستقیم در تمام دنیا هستند.

مشارکت با رهبران دولتی، مشتریان و لیدرهای معتبر و با دانش، باعث تقویت و ارتقای DSA ها و شرکت های عضو آن شده است و درک صحیح تر و پشتیبانی بهتر از فروش مستقیم جهانی را به ارمغان می آورد. 

همه اعضای WFDSA باید شیوه های اخلاقی جهانی WFDSA را برای فروش مستقیم در شیوه های اخلاقی داخلی خود لحاظ کنند. همانطور که اساس تعهد WFDSA به شیوه های تجاری اخلاقی و حمایت از مصرف کننده پابرجاست، شیوه های اخلاقی این سازمان نیز به عنوان یک سند است و به طور منظم برای ارتقای فروش مستقیم عمل می کند.

فعالیت های مردمی

فروش مستقیم یک صنعت 193 میلیارد دلاری جهانی است که در خود 118.4 میلیون نفر فروشنده مستقل را جای داده است.

این صنعتی است که مرزها و فرهنگ و سن و سال را در نظر نمی گیرد و نیازی به آموزش، تجربه، و ابزارهای مالی خاصی ندارد. به همین دلیل است که میلیونها نفر در جهان فروش مستقیم را راهی برای کارآفرینی می دانند و انتخاب می کنند.

همانطور که از نام آن مشخص است، فروش مستقیم به معنی فروش مستقیم محصولات و خدمات به شخص است و به طور کلی با صنعت عمده فروشی متفاوت است.
پیش از اینکه محصولات و خدمات انحصاری به مشتریان ارائه شود، فروش مستقیم به کارآفرینان مشتاق این فرصت را می دهد که با کمترین مخارج و کمترین هزینه برای تاسیس، کسب و کار مستقل خود را راه اندازی کنند.

این نمایندگان مستقل با یک شرکت فروش مستقیم همکاری می کنند و از امکان انتخاب و ساختن یک تجارت مستقل با توجه به شرایط و زمان خاص خود بهره می برند.
بسیاری از افراد به دلیل اینکه علاقمند به محصولات یا خدمات شرکتی خاص هستند و قصد خرید همراه با تخفیف از آن را دارند،  به این صنعت میپیوندند. افرادی دیگر، محصولات یا خدمات را به دوستان، خانواده و جوامع اطراف خود می فروشند و از فروش خود کمیسیون یا درآمدی کسب می کنند.

اما موفق ترین حامی و اسپانسر، دیگر فروشندگان و نمایندگان مستقلی هستند که به کمک آنها افراد میتوانند کسب و کار خود را رونق دهند و آنها همان لیدرهای با دانش و اخلاق مدار شرکت ها هستند.

تاثیر شبکه های اجتماعی بر فروش مستقیم

ظهور و گستردگی شبکه های اجتماعی باعث شده تا فروش مستقیم "استراتژی رو به بازار" مطلوبی را برای شرکت ها و برندهای تولید کننده ایجاد کند. این نوع تبلیغ حتی به مراتب اقتصادی تر و موثر تر از تبلیغات سنتی و دیگر انواع تبلیغات است. شبکه های اجتماعی در واقع یک شبکه جهانی از مشتریان ایجاد می کند و چشم انداز فروش مستقیم را نیز ایجاد می کنند. این یک ترکیب برنده است که رکوردهایی را در صنعت ثبت می کند که در بسیاری از صنعت های دیگر هنوزتازه آغاز شده است.

آمارهای منتشره در این کتابچه از لینک زیر قابل دسترسی می باشد.


https://www.mlmbook.ir/Default.aspx?PageName=News&ID=999&language=1

http://www.iranhoshdar.ir/Newsb/1/41148
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۰۸۲سامانه استعلام شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای

ایران هشدار

درباره ما

تماس با ما

ایمیل

آپارات

دسترسی ها

کلاهبرداری ارتباطی

قمار و شرط بندی

هشدارها

مطالب برگزیده

قوانین و مقررات

اینفوگرافیک

مصاحبه

لینک های مرتبط

اطلاع رسانی فروش مستقیم

اینماد

پلیس فتا

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی

مرکز ملی فضای مجازی