تاريخ:بيستم ارديبهشت 1399 ساعت 17:35
کد : 41087

کمک شرکت بازاریابی شبکه ای به بیماران کرونایی

کمک شرکت بازاریابی شبکه ای به بیماران کرونایی


طی بازه زمانی که همه مردم دنیا با بیماری عجیبی درگیر شده اند، اقتصاد در همه دنیا با مشکلاتی مواجه شد و مشکلاتی را برای مردم بوجود آورد. در این بین یکی از شرکت های فروش مستقیم مطرح در دنیا، کمک های خود را برای کمک به مردم ارسال نمود.


به گزارش ایران هشدار به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فروش مستقیم، یکی از شرکت های فروش مستقیم مطرح در دنیا، کمک های خود را برای کمک به مردم ارسال نمود.

طی بازه زمانی که همه مردم دنیا با بیماری عجیبی درگیر شده اند، اقتصاد در همه دنیا با مشکلاتی مواجه شد و مشکلاتی را برای مردم بوجود آورد. در این بین یکی از شرکت های فروش مستقیم مطرح در دنیا، کمک های خود را برای کمک به مردم ارسال نمود.

شرکت usana که 16 امین شرکت برتر فروش مستقیم در حال حاضر می باشد، کمک های انسان دوستانه خود را برای کمک به مردم در نقاط مختلف ارسال نمود.

بنیاد usana و بسیاری از بازارهای بین المللی این شرکت، کمک های قابل توجهی را برای کمک به بیماران کوید 19 (کرونا) اهدا نمودند.

مدیر ارشد فروش usana در این باره گفت: باعث افتخار است که برای شرکتی کار می کنم که نیازهای مردم را در اولویت قرار می دهد و پاسخگوی تماس برای کمک به دیگران است. من می دانم که کمک های مالی ما و دیگر شرکت ها به حفظ امنیت، تغذیه و سلامت مردم کمک می کند. این شرکت به 600 هزار نفر همکار جهانی در فروش مستقیم کمک می کند و وام می دهد.

آمریکا

شرکت یوسانا و برنامه kidseat (غذای کودکان) برای هدف فراهم سازی تغذیه و غذا برای کودکان در Utah آمریکا که مردمان فقیر و گرسنه ای دارد، در حال خدمت رسانی است.

علاوه بر این بنیاد یوسانا و همکاران قابل اعتماد خود در موسسه convoy hope با هم برای فراهم سازی 50000 وعده غذایی برای خانواده های سراسر کشور فعالیت می کنند.

فیلیپین

دفتر محلی یوسانا در نظر دارد که تجهیزات مراقبت شخصی (مثل ماسک و ضدعفونی کننده) را به مراکز درمانی و کارگران در سراسر کشور اهدا کند. کمک های مالی به میزان 20 هزار دلار بین سه مرکز اصلی مراقبت های پزشکی و بهداشتی تقسیم می شود.

استرالیا

با هماهنگی بنیاد یوسانا، دفتر این شرکت در استرالیا مبلغ 25 هزار دلار را به بانک غذای استرالیا، که بزرگترین سازمان کمک غذایی به افراد در این کشور است، اهدا می کند. این کمک مالی 50 هزار وعده غذایی را برای افراد نیازمند فراهم می کند و به برنامه اصلی غذای اصلی این کشور و برای برنامه های آتی برای تامین نیازهایش کمک می کند.


نیوزیلند

سازمان newzelands kids can به مقدار 15000 دلار را از مرکز یوسانا در نیوزیلند کمک دریافت می کند تا 3000 پکیج غذایی ضروری برای کودکان و خانواده های نیازمند آنها تهیه کند.

چین

Babycare که شرکت تابعه چینی یوسانا است، به همراه همکاران فروش محلی خود، 394.489 دلار را برایبنیاد کاهش فقر چین (cfpa) و کمیسیون بهداشت ملی چین اهدا کردند. این بودجه برای موارد ضروری مثل آمبولانس، دستگاه تنفس مصنوعی، ضد عفونی کننده و ماسک های پزشکی به بیمارستان ووهان چین و سایر بیمارستان های درگیر کرونا ارسال شده است.


کره
در ماه مارچ، دفتر کره ای یوسانا، یک اهدای سخاوتمندانه از بنیاد usana به مبلغ 116 هزار دلار را به بخش فاجعه اجتماعی daego اهدا کرد. 

http://www.iranhoshdar.ir/Newsb/1/41087
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۰۸۲سامانه استعلام شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای

ایران هشدار

درباره ما

تماس با ما

ایمیل

آپارات

دسترسی ها

کلاهبرداری ارتباطی

قمار و شرط بندی

هشدارها

مطالب برگزیده

قوانین و مقررات

اینفوگرافیک

مصاحبه

لینک های مرتبط

اطلاع رسانی فروش مستقیم

اینماد

پلیس فتا

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی

مرکز ملی فضای مجازی