تاريخ:چهاردهم ارديبهشت 1399 ساعت 15:20
کد : 41065

طرح های پر ریسک سرمایه گذاری

کلاهبرداری پانزی دیگر با نام گلدنت ویژن..

کلاهبرداری پانزی دیگر با نام گلدنت ویژن..
سایت سرمایه گذاری گلدنت ویژن با ادعای سرمایه گذاری آنلاین در زمینه استخراج و تجارت طلا در حال کلاهبردار از علاقه مندان سرمایه گذاری است.

اختصاصی ایران هشدار- سایت سرمایه گذاری گلدنت ویژن بیش از 5 ماه است که با ادعای سرمایه گذاری آنلاین در زمینه استخراج و تجارت طلا در حال جذب سرمایه سپرده گذاران است. در این سایت فردی به نام ریچارد اسمیت به عنوان مدیرعامل شرکت معرفی شده و واحدهای پولی مورد پذیرش سایت بیت کوین، پرفکت مانی و دلار پاییر است. در طرح های درآمدزایی شرکت سود روزانه از 2.5 تا 3.5 درصد و مجموع بازدهی از 150 تا 175 درصد تعیین شده است. مجموع تعداد روزهای سرمایه گذاری از 50 تا 75 روز بوده و پاداش زیرمجموعه گیری در این سایت به صورت باینری و پس از ایجاد تعادل منطبق، محاسبه و پرداخت می گردد.

بررسی اطلاعات دامنه این سایت نشان می دهد که سایت حدود 5 ماه پیش به ثبت رسیده و سرور آن در کشور آمریکا قرار دارد. همچنین براساس آمار سایت های رتبه بندی، کاربران ایرانی با اختصاص بیش از 23 درصد از مجموع بازدیدهای سایت به خود بیشترین سهم را در بین همه کشورها داشته اند و در برخی از سایت های فارسی زبان و شبکه های اجتماعی تبلیغات گسترده ای به منظور جذب عضو صورت پذیرفته است. به رغم ادعاهای مطرح شده بر روی سایت شرکت مبنی بر مدیریت شخصی به نام ریچارد اسمیت بر این سایت، در بررسی های انجام شده در خصوص مالک یا مالکین سایت مذکور اطلاعاتی به دست نیامده است.

ادعای پرداخت سود بالا توسط سایت، لزوم سرمایه گذاری ارزی در سایت و همچنین عدم شفافیت در رابطه با نحوه فعالیت های اقتصادی و درآمدهای شرکت احتمال بالای کلاهبرداری بودن سایت مذکور را مطرح ساخته است. از سوی دیگر با توجه به اینکه پورسانت پرداختی توسط این سایت بسته به جذب اعضای جدید بوده و همچنین در صورت ایجاد تعادل سود اضافی پرداخت می شود این اقدام مشابه فعالیت شرکت های هرمی بوده و گلدنت ویژن را در زمره سایت های کلاهبرداری قرار می دهد.

بازدید 23 درصدی کاربران ایرانی از این سایت، لزوم اطلاع رسانی به منظور پیشگیری از عضویت علاقه مندان به سرمایه گذاری در شرکت های جذب سرمایه را مطرح ساخته است. لازم است کاربران بدانند فعالیت در چنین سایت هایی علاوه بر آنکه سرمایه شان را در معرض خطر قرار می دهد، خسارات زیادی را نیز به ساختار اقتصادی کشور با خروج ارز وارد می نماید. پیش از سرمایه گذاری در شرکت های جذب سرمایه استعلام صحت فعالیت آنها را از مراجع ذیصلاح دریافت نمایید.

http://www.iranhoshdar.ir/Newsb/1/41065
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۰۸۲سامانه استعلام شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای

ایران هشدار

درباره ما

تماس با ما

ایمیل

آپارات

دسترسی ها

کلاهبرداری ارتباطی

قمار و شرط بندی

هشدارها

مطالب برگزیده

قوانین و مقررات

اینفوگرافیک

مصاحبه

لینک های مرتبط

اطلاع رسانی فروش مستقیم

اینماد

پلیس فتا

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی

مرکز ملی فضای مجازی