تاريخ:بيست و چهارم اسفند 1398 ساعت 14:50
کد : 40957

طرح های پر ریسک سرمایه گذاری

در دایموند کپیتال سرمایه گذاری نکنید!!

در دایموند کپیتال سرمایه گذاری نکنید!!
دایموند کپیتال همانند سایر طرح های پانزی با ادعای خرید و فروش ارز دیجیتال اقدام به فریب سپرده گذاران و جذب سرمایه آنها نموده است.

اختصاصی ایران هشدار- دایموند کپیتال به آدرس وب سایت  https://diamonds.capital شرکت دیگری است که همانند سایر طرح های پانزی با ادعای خرید و فروش ارز دیجیتال اقدام به فریب سپرده گذاران و جذب سرمایه آنها نموده است. این شرکت در سال 2019 در انگلستان به ثبت رسیده و هیچگونه اطلاعاتی از مالکین آن در دسترس نمی باشد.
دایموند کپیتال در طرح درآمدزایی خود سه نوع طرح سرمایه گذاری را معرفی نموده که در آن جذب سرمایه در قالب دلار، بیت کوین و اتریوم صورت می پذیرد و مدت سرمایه گذاری از 25 تا 40 روز متغیر است. مبلغ سود تعیین شده 1.5 تا 2.5 درصد است که به صورت روزانه پرداخت می شود. همچنین در تمامی طرح ها اصل سرمایه تا پایان دوره برای کاربر قابل برداشت نخواهد بود. 
این شرکت همانند سایر طرح های پانزی با قرار دادن پاداش زیرمجموعه گیری سعی در تشویق سرمایه گذاران به جذب اعضای جدید دارد به این صورت که برای هر کاربر 10 جایگاه در نظر گرفته شده است و درصد پاداش زیرمجموعه گیری به جایگاه کاربر بستگی دارد. با توجه به میزان گردش مالی و میزان سرمایه گذاری زیرمجموعه ها که می تواند از 0 تا 25 میلیون دلار باشد، کاربر به صورت هرمی از 7 تا 25 درصد پاداش زیرمجموعه دریافت خواهد کرد.
غیرمعقول بودن سود وعده داده شده توسط شرکت و پرداخت پورسانت در ازاء جذب زیرمجموعه از 1 تا 10 سطح به میزان 7 تا 25 درصد حکایت از غیرقانونی بودن فعالیت شرکت مذکور دارد.
علی رغم آنکه اصلی ترین کاربران سایت دایموند کپیتال تاکنون از کشورهای مالزی، ویتنام و روسیه بوده اند اما با توجه به تبلیغات گسترده برخی از سایت های غیرقانونی در داخل کشور احتمال فریب کاربران ایرانی نیز محتمل می باشد. لذا به کاربران محترم توصیه می گردد از فعالیت در این شرکت و تبلیغات طرح آن خودداری نمایند، زیرا مطابق با بند ز ماده یک قانون مجازات اخلال گران در نظام اقتصادی این عمل جرم محسوب شده و با آن برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.  
 

http://www.iranhoshdar.ir/Newsb/1/40957
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۰۸۲سامانه استعلام شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای

ایران هشدار

درباره ما

تماس با ما

ایمیل

آپارات

دسترسی ها

کلاهبرداری ارتباطی

قمار و شرط بندی

هشدارها

مطالب برگزیده

قوانین و مقررات

اینفوگرافیک

مصاحبه

لینک های مرتبط

اطلاع رسانی فروش مستقیم

اینماد

پلیس فتا

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی

مرکز ملی فضای مجازی