تاريخ:بيست و چهارم اسفند 1398 ساعت 14:09
کد : 40954

فروش میلیاردی Amway در سال 2019

فروش میلیاردی Amway در سال 2019

شرکت Ameay بزرگترین شرکت فروش مستقیم دنیا، اعلام کرد که طی سال 2019 به فروش 8.4 میلیارد دلاری دست یافته است که نسبت به سال 2018، 5 درصد کاهش داشته است.

 

به گزارش ایران هشدار به نقل از ام ال ام بوک، شرکت Amway بزرگترین شرکت فروش مستقیم دنیا، اعلام کرد که طی سال 2019 به فروش 8.4 میلیارد دلاری دست یافته است که نسبت به سال 2018، 5 درصد کاهش داشته است.

چین، بزرگترین بازار فروش amway به طور کلی در صنعت فروش مستقیم شاهد کاهش چشمگیری بوده است اما amway توانست سهم خود را از بازار چین بهبود بخشد و دومین شرکت فروش مستقیم این کشور باشد.

مدیر اجرایی amway گفت: در سال 2019 ما شصتمین سالگرد تاسیس خود را جشن گرفتیم و در حال حاضر به دنبال آغازی برای چشم انداز خود در هفتادمین سال تاسیس خود هستیم تا کارآفرینی را برای نسل بعدی رونق دهیم. Amway همچنان خود را با بزرگترین روندهای تجاری دنیا مثل اقتصاد حیرت آور، افزایش تقاضای مصرف کننده برای تجربیاتی که از یک محصول برای سبک زندگی سالم داشته است و افزایش ارتباط در شبکه های اجتماعی که افراد را با علایق و سلایق مختلف به هم پیوند می دهد، همتراز کرده است.

استراتژی جدید سرمایه گذاری ما برای رشد در سال های آتی به ما کمک می کند تا از این روند برای حمایت از مشتریان خود استفاده کنیم.

شرکت amway در سال 2020 بیش از 500 میلیون دلار در پلتفرم های دیجیتالی، نوآوری در محصول، و جبران خسارت بازاریابان (ABO) سرمایه گذاری کرده تا موجب رشد اقتصادی شرکت ها، و ایجاد زمینه ای برای بازاریابان برای رفع نیاز مشتریان شود.

طبق اظهارات این شرکت، یکی از پلتفرم هایی که در حال حاضر به بازاریابان کمک می کند تا تجربه بیشتری برای قانع کردن مشتری به خرید را برای آنها فراهم کند، 3E (easy,early,earniy) است که این پلتفرم در چین استفاده می شود.

3E با همکاری با رهبر فناوری جهانی TENCENT روی فروش محصولات از طریق شبکه های تجاری اجتماعی تمرکز می کند. از طریق این پلتفرم، بازاریابان بابت مشتریان جدید پورسانت دریافت می کنند و مشتریان جدید می توانند بابت اشتراک گذاری این اطلاعات با دوستان خود، در خرید تخفیف بگیرند.

یکی دیگر از نواحی که Amway روی آن سرمایه گذاری کرده است، coreplus+ است که یک برنامه تشویقی جدید که فرصت های درآمدزایی را برای افرادی که شروع کار با Amway را انتخاب کرده اند، افزایش می دهد و به بهترین راه ها در ایجاد یک کسب و کار خوب و پایدار، پاداش می دهد.

مزایای آن شامل پتانسیل بیشتر درآمدی، سازگاری بیشتر و پیش بینی پذیری بیشتر استکه بازاریابان می توانند هدف و برنامه هایی را برای سال آینده ایجاد کنند.

این شرکت همچنین سرمایه گذاری در زمینه تغذیه و مراقبت از زیبایی از طریق مواد ارگانیک و طبیعی خصوصا گیاهان دارویی در مزارع ارگانیک معتبر خود ادامه می دهد و نزدیک به 6000 هکتار تز مزارع ارگانیک معتبر در ایات متحده، مکزیک و برزیل در جایی که محصولات Amway  رشد، برداشت و فرآوری می شود، گیاهان با روشهای پایدار کشاورزی پرورش می یابند. این ترکیبات گیاهی مدت زیادی است که به عنوان یک تمایز اصلی برای مکمل های nutrilite می باشد و در آینده خواهد توانست از محصولات برجسته و خاص در زمینه مراقبت از پوست باشد.

دسته غذایی ویتامین ها، مکمل های رژیمی، و مدیریت وزن، تا کنون رده بالایی از فروش در amway را به خود اختصاص داده اند به طوری که 54 درصد از فروش مربوط به این دسته است که نسبت به سال 2018 یک درصد افزایش داشته است. محصولات زیبایی و مراقبت شخصی نیز 25 درصد از فروش را به خود اختصاص داده اند که نسبت به سال 2018، یک درصد کاهش داشته اند.

ده بازار برتر amway شامل چین، آمریکا، کره، ژاپن، تایلند، تایوان، هند، روسیه، مالزی و هنگ کنگ می باشد. 

http://www.iranhoshdar.ir/Newsb/1/40954
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۰۸۲سامانه استعلام شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای

ایران هشدار

درباره ما

تماس با ما

ایمیل

آپارات

دسترسی ها

کلاهبرداری ارتباطی

قمار و شرط بندی

هشدارها

مطالب برگزیده

قوانین و مقررات

اینفوگرافیک

مصاحبه

لینک های مرتبط

اطلاع رسانی فروش مستقیم

اینماد

پلیس فتا

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی

مرکز ملی فضای مجازی