تاريخ:بيست و سوم دی 1398 ساعت 12:18
کد : 40801

طرح های پر ریسک سرمایه گذاری

قربانی ایرانیان تریدرز نشوید!!

قربانی ایرانیان تریدرز نشوید!!
سایت ایرانیان تریدرز با عنوان جذب سرمایه در حال کلاهبرداری از هموطنان ایرانی است.

اختصاصی ایران هشدار- شرکتی با نام ایرانیان تریدرز با راه اندازی سایتی فارسی زبان به آدرس https://iraniantraders.org/ فعالیت خود در فضای مجازی را در حالی آغاز کرده که مجوزی برای فعالیت های خود ارائه نداده است و براساس اطلاعات موجود سرورهای این سایت در کشور بلیز قرار گرفته است.
این شرکت مدعی فعالیت در زمینه خرید و فروش ارزهای دیجیتال است و میزان سرمایه گذاری در آن از حداقل 25 دلار تا حداکثر نامحدود اعلام شده است. 
این شرکت فعالیت گسترده ای را در شبکه های اجتماعی آغاز نموده و با وعده پرداخت سودهای نامتعارف در طرح های مختلف درآمدزایی سعی در جذب سرمایه گذار دارد.
علی رغم تعیین سود 108 تا 120 درصدی در طرح های سرمایه گذاری، به منظور تشویق عضوگیری توسط سرمایه گذاران 3 درصد سود زیرمجموعه گیری نیز تعیین شده است.
پرداخت سودهای نامتعارف در پلن درآمدزایی، وجود پلن های متعدد برای سرمایه گذاری با هدف جذب اعضا از سطوح درآمدی مختلف جامعه، عدم کسب مجوز قانونی برای فعالیت در ایران از موارد انطباق فعالیت شرکت با طرح های کلاهبردارانه پانزی است. از این رو به کاربران محترم توصیه می گردد پیش از سرمایه گذاری در شرکت های مدعی، اعتبار شرکت را از نهادهای ذیربط استعلام نموده تا در دام چنین سودجویانی گرفتار نشوند.

http://www.iranhoshdar.ir/Newsb/1/40801
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۰۸۲سامانه استعلام شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای

ایران هشدار

درباره ما

تماس با ما

ایمیل

آپارات

دسترسی ها

کلاهبرداری ارتباطی

قمار و شرط بندی

هشدارها

مطالب برگزیده

قوانین و مقررات

اینفوگرافیک

مصاحبه

لینک های مرتبط

اطلاع رسانی فروش مستقیم

اینماد

پلیس فتا

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی

مرکز ملی فضای مجازی