تاريخ:بيست و يکم آذر 1390 ساعت 00:00
کد : 332

مضرات قمار

مضرات قمار
در نتیجه غفلت از وضع خانواده به دلیل قمار بازی، نفرت همسر و بچه ها از اعتیاد فرد به قمار بازی بیشتر می شود. معتادان به قمار بازی، با تمرکز، به انجام قمار مبادرت و با قمار بازی مستمر، زندگی خانوادگی خود را نادیده می گیرند. آنها به این اهمیتی نمی دهند که در خانه چه اتفاقاتی می افتد، به مشکلات بچه ها اهمیت نمی دهند. حتی آنها احساس نمی کنند که همسر آنها در راه طلاق گرفتن از آنها قدم بر می دارد. برای معتادان به قمار بازی هیچ چیزی جز انجام قمار اهمیت ندارد.

قمار بازی می تواند به روابط سرد (با خانواده یا دوستان) منجر شود. شما نمی‌توانید همیشه برنده باشید ,قمار بازی می تواند بنیان روابط خانوادگی را از بین برد. در نتیجه غفلت از وضع خانواده به دلیل قمار بازی، نفرت همسر و بچه ها از اعتیاد فرد به قمار بازی بیشتر می شود. معتادان به قمار بازی، با تمرکز، به انجام قمار مبادرت و با قمار بازی مستمر، زندگی خانوادگی خود را نادیده می گیرند. آنها به این اهمیتی نمی دهند که در خانه چه اتفاقاتی می افتد، به مشکلات بچه ها اهمیت نمی دهند. حتی آنها احساس نمی کنند که همسر آنها در راه طلاق گرفتن از آنها قدم بر می دارد. برای معتادان به قمار بازی هیچ چیزی جز انجام قمار اهمیت ندارد.

قمار بازی می تواند موجودی حساب بانکی شما را به صفر برساند. آنهایی که معتاد به قمار بازی هستند اغلب پس انداز خود برای امور مهمی مثل پرداخت هزینه های بهداشت یا پرداخت هزینه های بیمه پزشکی را در قمار بازی مصرف می کنند (و اکتراً می بازند). به خاطر قمار بازی، آنها آن قدر قرض بالا می آورند که هیچ وقت نخواهند توانست قرض های خود را پرداخت کنند. متاسفانه اگر آنها بدهی زیادی به قمار بازان حرفه ای داشته باشند و نتوانند بدهی خود را بپردازند، ممکن است جان خود را از دست بدهند. 

قمار بازی می تواند روند پیشرفت شما در شغل تان را با مشکل مواجه کند. اگر شما یک دانشجو هستید، برای قمار بازی سر کلاس های درس حاضر نمی شوید و فراموش می کنید درس های تان را مطالعه کنید. اگر شما در جایی مشغول به کار هستید، حضور شما در اداره کمتر و کمتر می شود و کارایی خود را از دست می دهید. انجام بازی قمار تبدیل به تنها کار و شغل شما می شود. این به آن معنا است که اگر در کار خود یعنی قمار بازی با شکست مواجه می شوید، جای دیگری برای پناه آوردن به آن نخواهید داشت. شما چاره ای جز تاسف و افسوس خوردن برای زمانی که برای قمار بازی تلف کرده اید، نخواهید داشت؛ زمانی که می توانست برای انجام کارهای مفیدتر مورد استفاده قرار گیرد. هم اکنون بازگشتن به دنیای واقعی برای شما سخت تر خواهد بود چون شما زمان را از دست داده اید. دیگر فرصت هایی که در گذشته وجود داشتند، وجود نخواهند داشت و شما فراموش کرده اید چگونه کار کنید. حالا شما فکر می کنید که باید پس اندازی برای مصرف کردن در آینده داشته باشید. اما در عوض، شما تمام پس انداز های خود را برای قمار بازی مصرف کرده اید. بازی که شما در آن مجبور بودید پول های خود را در آن هدر دهید.

قمار بازی می تواند باعث بیماری شما شود. معتادان به قمار بازی متوجه می شوند خوابیدن در شب و یا حتی غذا خوردن در شب برای آنها کار سختی است. سلامتی آنها به خطر می افتد چون بدن آنها به اندازه کافی استراحت نمی کند و انرژی مورد نیاز خود را دریافت نمی کند. البته، آنها به فکر سلامتی خود نیستند. برای آنها چه چیز دیگری می تواند از قمار بازی مهمتر باشد. اما در هر حال تمام ساعت هایی که نخوابیدند و غذا نخوردند ضربه خود را زمانی که سن آنها بالا می رود، خواهند زد. بدن آنها دیگر به اندازه گذشته، قوی نیست تا بتواند با بیماری ها بجنگد. آنها حالا مستعد گرفتن انواع بیماری هایی هستند که اگر به قمار بازی معتاد نمی شدند، به سادگی می توانستند از ابتلا به این بیماری ها جلوگیری کنند.


 

http://www.iranhoshdar.ir/Newsb/1/332
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۰۸۲سامانه استعلام شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای

ایران هشدار

درباره ما

تماس با ما

ایمیل

آپارات

دسترسی ها

کلاهبرداری ارتباطی

قمار و شرط بندی

هشدارها

مطالب برگزیده

قوانین و مقررات

اینفوگرافیک

مصاحبه

لینک های مرتبط

اطلاع رسانی فروش مستقیم

اینماد

پلیس فتا

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی

مرکز ملی فضای مجازی