تاريخ:سوم دی 1398 ساعت 12:34
کد : 30770

در سایت Solidtradebank سرمایه گذاری نکنید!!

در سایت Solidtradebank سرمایه گذاری نکنید!!
وب سایت solidtradebank.com یکی دیگر از کلاهبرداری های جذب سرمایه است که مدعی سرمایه گذاری در بازارهایی همانند نفت و گاز، صنایع سنگین است.
اختصاصی ایران هشدار- وب سایت solidtradebank.com یکی دیگر از کلاهبرداری های جذب سرمایه است که مدعی سرمایه گذاری در بازارهایی همانند نفت و گاز، صنایع سنگین، تولیدات شیمیایی، ساختن بلدوزرها، ماشین ها، جرتثیل و کارخانجات تولید آهن، خرید و فروش املاک، بازارهای بزرگ مالی و... است.
این شرکت ادعای فعالیت 50 ساله را داراست در حالی که دامنه وب سایت آن در سال 2013 به ثبت رسیده و هیچ گونه اطلاعاتی در رابطه با مالکان حقیقی و مکان ثبت شرکت در آن درج نشده است.
برقراری ارتباط با شرکت برای اعضا و سایرین تنها از طریق ارسال تیکت و پر کردن فرم های مخصوص امکان پذیر بوده و این شرکت فاقد هرگونه نشانی و شماره تماس می باشد. 
در طرح درآمدی این شرکت حداقل میزان سرمایه گذاری 25 دلار با پرداخت سود روزانه 0.2% تا 2% تعیین شده و در نقل و انتقالات مالی از رمزارزهایی همانند پرفکت مانی و پییر استفاده می شود. در سایت اصلی شرکت به جزئیات طرح سوددهی اشاره ای نداشته و در مورد زیرمجموعه گیری تنها به ذکر سود 5% اکتفا شده است که این عدم تشریح شفاف نحوه فعالیت طرح های درآمدزایی و زیرمجموعه گیری شائبه کلاهبرداری بودن آن را قوت می بخشد.
 

http://www.iranhoshdar.ir/Newsb/1/30770
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۰۸۲سامانه استعلام شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای

ایران هشدار

درباره ما

تماس با ما

ایمیل

آپارات

دسترسی ها

کلاهبرداری ارتباطی

قمار و شرط بندی

هشدارها

مطالب برگزیده

قوانین و مقررات

اینفوگرافیک

مصاحبه

لینک های مرتبط

اطلاع رسانی فروش مستقیم

اینماد

پلیس فتا

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی

مرکز ملی فضای مجازی