تاريخ:چهاردهم آبان 1398 ساعت 13:30
کد : 30681

آغاز فعالیت ورلد واید انرژی با نقابی جدید

آغاز فعالیت ورلد واید انرژی با نقابی جدید

شرکت هرمی ورلد واید انرژی که پس از دستگیری اعضای اصلی اش ماهیت کلاهبردارانه آن آشکار شد با تغییر در موضوع فعالیت خود اقدام به عضوگیری و جذب سرمایه کرده است.

اختصاصی ایران هشدار- شرکت های هرمی از زمان پیدایش تا به اکنون با مخالفت و برخوردهای قضایی رو به رو بوده اند اما هر بار با تغییر نام و  استفاده از نقابی جدید اقدام به فریب افراد نموده اند.
این بار شرکت هرمی ورلد واید انرژی که پس از دستگیری اعضای اصلی اش ماهیت کلاهبردارانه آن آشکار شد با تغییر در موضوع فعالیت خود اقدام به عضوگیری و جذب سرمایه کرده است.
این شرکت مدعی شده موضوع فعالیتش سرمایه گذاری در حوزه ارزهای دیجیتال بوده و در این زمینه رمز ارزی با نام e2c را نیز معرفی نموده است. در رویه جدید این شرکت، افراد به منظور شروع فعالیت معادل دلاری مبالغ سرمایه گذاری شده را به ارز مجازی e2c تبدیل نموده و از کشور خارج می نمایند. 
سابق بر این، ورلد واید انرژی در پوشش فعالیت های مرتبط با انرژی های پاک، اقدام به جذب سرمایه و تشکیل زنجیره انسانی در قالب هرمی می نمود. در قرارداد صوری منتشر شده این شرکت ادعای پرداخت سود روزانه 4 درصدی برای هر 1000 دلار سرمایه گذاری و پرداخت پورسانت 1000 دلاری بابت معرفی دو عضو جدید و به ازای هر نفر 10 هزار دلار سرمایه گذاری در هر شاخه زیرمجموعه، می شده است.
ورلد واید انرژی پس از افشای ماهیت کلاهبردارانه اش، وب سایتی جدید به آدرس coinsmining.energy را معرفی و دامنه فعالیت خود را به کشورهای همسایه گسترش داده است. براساس گزارشات منتشر شده این شرکت با نام بانک انرژی در کشور ترکیه نیز اقدام به تبلیغات و جذب سرمایه نموده و هم اکنون تحت تعقیب نهادهای قضایی این کشور قرار دارد.
لازم است علاقه مندان به سرمایه گذاری پیش از اعتماد به شرکت های مدعی، تحقیقات لازم را از مراجع مربوطه به عمل آورند تا تحت تأثیر تبلیغات اغواگرایانه، سرمایه خود را در معرض خطر و کلاهبرداری قرار ندهند.
 

http://www.iranhoshdar.ir/Newsb/1/30681
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۰۸۲سامانه استعلام شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای

ایران هشدار

درباره ما

تماس با ما

ایمیل

آپارات

دسترسی ها

کلاهبرداری ارتباطی

قمار و شرط بندی

هشدارها

مطالب برگزیده

قوانین و مقررات

اینفوگرافیک

مصاحبه

لینک های مرتبط

اطلاع رسانی فروش مستقیم

اینماد

پلیس فتا

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی

مرکز ملی فضای مجازی