تاريخ:بيستم مهر 1398 ساعت 15:02
کد : 30610

فعالیت های حمایت گرانه WFDSA

فعالیت های حمایت گرانه WFDSA
WFDSA همواره طی فعالیت و تعاملات خود با شرکت های فروش مستقیم سراسر دنیا، فعالیت های حمایتی مثمر ثمری انجام می دهد. برخی از این اقدامات به شرح زیر است:

 به گزارش ایران هشدار - WFDSA همواره طی فعالیت و تعاملات خود با شرکت های فروش مستقیم سراسر دنیا، فعالیت های حمایتی مثمر ثمری انجام می دهد. برخی از این اقدامات به شرح زیر است:


ارتباطات


• ابتکارات حمایتی، ارتباط را با سهامداران کلیدی صنعت از طریق تحقیق و ارتباطات گسترش می دهد.

• کمیته حمایتی تمرکز خود را روی ثبات، سازگاری و شفافیت بیشتر در بین ارتباطات صنعتی قرار داده است تا  فروش مستقیم بهتر انجام شده و محیط آن ارتقا یابد تا فروشندگان و شرکت ها در آن مفیدتر باشند .

• اپلیکیشن کاربردی WFDSA  در ماه دسامبر برای ارتباطات بیشتر، افزایش ارتباطات پیشرفته و اشتراک گذاری منابع داخلی و خارجی راه اندازی شده است.

• راهنمای اطلاع رسانی جهانی که ابزار ارتباطی را برای DSA ها و شرکت های عضو آن برای کمک به افزایش درک و آگاهی عمومی از فروش مستقیم و پرورش ارتباط گسترده تر بین اعضای شرکت ها فراهم می کند، ارائه شده است.

طرح های نوآورانه

• توانمند سازی اقتصادی زنان در همکاری اقتصادی آسیا و اقیانوسیه (APEC)
WFDSA و اعضای آن بر این باورند که سرمایه گذاری روی زنان کار آفرین و گسترش شرکت های کوچک درحال توسعه زنان به بهبود کلی اقتصاد جهانی و کاهش فقر و نابرابری در همکارهای اقتصادی آسیا و اقیانوسیه (APEC) و حتی فراتر از آن کمک خواهد کرد.
WFDSA در 43 امین کارگروه شرکت های کوچک و متوسط APEC در lima و 23 امین جلسه اداری که در پرو  برگزار شد، شرکت نمود.
WFDSA در مورد ابتکار توانمند سازی جهانی اقتصادی  زنان در همکاری با موسسه تجارت جهانی (GWEE) در همکاری با موسسه تجارت (IIB)در KELLY گزارش داد. 
GWEE یک مشارکت خصوصی دولتی بین دولت هایAPEC، سازمان های حمایت از زنان، صنعت فروش مستقیم و شرکت های خصوصی است.
Maddy Ballantyne دستیار ارشد تیم آموزش فروش در این باره گفت: پر افتخارترین لحظات من زمانی است که به دیگر بانوان کمک می کنم تا با اعتماد به نفس شکوفا شوند، زمانی که آنها احساس خوبی دارند و می دانند که خوب به نظر می رسند یا زمانی که آنها مهارت های لازم را برای ساخت یک شرکت موفق کسب می کنند.


نوآوری در خدمات مشارکتی
کمیته اشتراک گذاری، اطلاعات جهانی را از طریق توسعه روش های فعال، آموزش و پرورش و فراهم سازی مشاوره  و کمک های حمایتی در زمان مناسب انجام می دهد. این کمیته شرکت های عضو را به ترویج اهداف مناسب، تشویق و آنها را به سمت آموزش های قانونمند و بنیادی برای اعضای شرکت ها سوق می دهد و آنها را ترغیب می کند تا یک گزارش وضعیت را از جانب صنعت فروش مستقیم ایجاد کنند.
برنامه عملکرد انجمن آمریکای جنوبی در سانتاکروز بولیوی برگزار شد و dsa بولیوی میزبانی این نشست را بر عهده داشت.  این سمینار بر روی مسائل مختلف پیش روی این صنعت تمرکز داشت.
پانزدهمین برنامه عملکرد انجمن آسیا اقیانوسیه در دبی در ارتباط اولین مجمع عمومی خاورمیانه در مارس 2017 برگزار شد و میزبانی این برنامه را dsa دبی و دولت این کشور بر عهده گرفتند.

 

mlmbook

http://www.iranhoshdar.ir/Newsb/1/30610
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۰۸۲سامانه استعلام شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای

ایران هشدار

درباره ما

تماس با ما

ایمیل

آپارات

دسترسی ها

کلاهبرداری ارتباطی

قمار و شرط بندی

هشدارها

مطالب برگزیده

قوانین و مقررات

اینفوگرافیک

مصاحبه

لینک های مرتبط

اطلاع رسانی فروش مستقیم

اینماد

پلیس فتا

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی

مرکز ملی فضای مجازی