تاريخ:چهاردهم مهر 1398 ساعت 15:35
کد : 30589

کشف 339 دستگاه استخراج ارز دیجیتال در شهریار/ دستگیری 2 نفر

کشف 339 دستگاه استخراج ارز دیجیتال در شهریار/ دستگیری 2 نفر
فرمانده انتظامی غرب استان تهران از کشف ۳۳۹ دستگاه استخراج ارز دیجیتال (بیت کوین) به ارزش ۴۰ میلیارد ریال در شهرستان شهریار خبر داد.
به گزارش ایران هشدار، سردار محسن خانچرلی، فرماندهی انتظامی ویژه غرب استان تهران اظهار داشت: با به دست آوردن اخبار و اطلاعاتی مبنی بر اینکه افرادی سودجو در شهرستان شهریار اقدام به استخراج ارز دیجیتال ( بیت کوین) می‌کنند، بررسی موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی افزود: ماموران پس از یک سری اقدامات اطلاعاتی و فنی موفق به شناسایی محل تولید ارزهای دیجیتال در یکی از محله‌های شهرستان شهریار شده و با کسب مجوز قضائی به بازرسی از محل مورد نظر پرداختند.
این مقام ارشد انتظامی بیان کرد: در بازرسی از محل مورد نظر، ۳۳۹ دستگاه ماینر (استخراج ارز دیجیتال) کشف که برابر اعلام کارشناسان ارزش آن ۴۰ میلیارد ریال برآورد شده است.
فرمانده انتظامی غرب استان تهران با اشاره به دستگیری ۲ متهم در این راستا و معرفی آن به مراجع قضائی، تصریح کرد: استفاده از دستگاه‌های ماینر، نیاز به مصرف برق زیادی داشته لذا متهم که با استفاده از برق یارانه‌ای واحدهای صنعتی اقدام به فعالیت غیرقانونی کرده بود با اشراف اطلاعاتی پلیس به دام افتاد.
 
پایگاه خبری پلیس

http://www.iranhoshdar.ir/Newsb/1/30589
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۰۸۲سامانه استعلام شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای

ایران هشدار

درباره ما

تماس با ما

ایمیل

آپارات

دسترسی ها

کلاهبرداری ارتباطی

قمار و شرط بندی

هشدارها

مطالب برگزیده

قوانین و مقررات

اینفوگرافیک

مصاحبه

لینک های مرتبط

اطلاع رسانی فروش مستقیم

اینماد

پلیس فتا

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی

مرکز ملی فضای مجازی