تاريخ:سيزدهم مهر 1398 ساعت 10:43
کد : 30584

تشریح قانون گذاری در فدراسیون جهانی فروش مستقیم

تشریح قانون گذاری در فدراسیون جهانی فروش مستقیم
مدیر شورا مصالح، خدمات، فعالیت ها، سیاست ها و همچنین اولویت های WFDSA را تعیین نموده و  بودجه اجرایی سالانه و برنامه کاری که برای گرو­ه­های اجرایی تنظیم شده است را تصویب می کند .

به گزارش ایران هشدار - جلسه سالیانه شورای فدراسیون جهانی، هفتم و هشتم نوامبر سال 2016 در سانفرانسیسکو برگزار شد. این جلسه روی مسائل کلیدی برنامه های آتی انجمن جهانی فروش مستقیم تمرکز کرد.
WFDSA توسط شورای مدیران اداره می شود. این شورا متشکل ازمأمورین اجرایی اصلی است که از اعضای پیشرو در شرکت های سراسر دنیا هستند. در واقع  ریاست WFDSA از اعضای شورا  برای یک دوره سه ساله انتخاب می شود.

مدیر شورا مصالح، خدمات، فعالیت ها، سیاست ها و همچنین اولویت های WFDSA را تعیین نموده و  بودجه اجرایی سالانه و برنامه کاری که برای گرو­ه­های اجرایی تنظیم شده است را تصویب می کند .

جلسه سالیانه شورای فدراسیون جهانی، هفتم و هشتم نوامبر سال 2016 در سانفرانسیسکو برگزار شد.  این جلسه روی مسائل کلیدی برنامه های آتی انجمن جهانی فروش مستقیم تمرکز کرد.

سخنران مدعو mark pincus مؤسس  Zynga بود که در این جلسه در رابطه با silicon valley (منطقه ای در 70 کیلومتری جنوب شرقی سانفرانسیسکو است که به دلیل قرار داشتن

بسیاری از شرکت های مطرح انفورماتیک  شهرت دارد) و کارآفرینی خود صحبت کرد .

اعضای شورای اجرایی همچنین ازfacebook، apple و ... بازدید کردند و مطالب بسیاری را از عملکرد آنها در بازدید های روزانه فرا گرفتند. شورا جلسه سالیانه را برای بررسی و رسیدگی به مسائلی که روی این صنعت اثر می­ گذارد، برگزار می کند و  actionplan  یا برنامه اقدام را تنظیم می نماید. ن کلیدی، آموزش به مصرف کننده و گروه های

ابتکار عمل استراتژیک

فروش مستقیم یک صنعت کاملا شخصی است که با استفاده از روابط قوی بین شرکت ها، فروشندگان مستقل، مصرف کنندگان و تأمین کنندگان رشد کرده و رونق یافته است.

WFDSA همراه با انجمن ها و شرکت های عضو، روی توسعه کیفیت ارتباطات بین گروه ها سرمایه گذاری می کند. این کار از طریق ایجاد اعتماد، اطمینان واستانداردهای بالا برای راهنمایی صورت می پذیرد.


ابتکار عمل استراتژیک انجمن جهانی فروش مستقیم برای افزایش آگاهی اجتماعی، درک و حمایت از تفاوت های واقعی و معنی دار فروش مستقیم که دراقتصادهای مختلف سیستم های سیاسی و زندگی مردم در سراسرجهان ایجاد شده، طراحی شده است.

WFDSA و انجمن های ملی به صورت کاملا نزدیک به هم برای آموزش قوانین کلیدی، آموزش به مصرف کننده و گروه های آکادمیک کار نموده و به ترویج ابتکارات حفاظت از مصرف کننده می پردازند.

 

mlmbook

http://www.iranhoshdar.ir/Newsb/1/30584
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۰۸۲سامانه استعلام شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای

ایران هشدار

درباره ما

تماس با ما

ایمیل

آپارات

دسترسی ها

کلاهبرداری ارتباطی

قمار و شرط بندی

هشدارها

مطالب برگزیده

قوانین و مقررات

اینفوگرافیک

مصاحبه

لینک های مرتبط

اطلاع رسانی فروش مستقیم

اینماد

پلیس فتا

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی

مرکز ملی فضای مجازی