تاريخ:بيست و هشتم ارديبهشت 1398 ساعت 16:11
کد : 30272

کلاهبرداری تلفنی "شما برنده شده‌ اید!" این بار با نام فروشگاه مجازی شهروند!!

کلاهبرداری تلفنی
در چند ماه گذشته فرد یا افرادی با هویت نامعلوم با برقراری تماس با شهروندان، خود را نماینده شرکت شهروند معرفی کرده و در برخی مناسبت های خاص، با سوء استفاده از اعتماد شهروندان اقدام به کلاهبرداری نموده اند.
به گزارش ایران هشدار، پیرو اطلاع رسانی فروشگاه مجازی شرکت شهروند، مبنی بر کلاهبرداری احتمالی از نام و برند شرکت شهروند، از طریق تماس های تلفنی و ارسال پیامک های جعلی، پیگیری های لازم جهت روشن شدن اذهان عمومی و شناسایی این افراد، توسط سازمان های مسئول صورت گرفت.
 
 مهندس سیدرضا هادیان فر، مدیر فروشگاه مجازی شهروند با اعلام این خبر گفت: در چند ماه گذشته فرد یا افرادی با هویت نامعلوم با برقراری تماس با شهروندان، خود را نماینده این شرکت معرفی کرده و در برخی مناسبت های خاص، با سوء استفاده از اعتماد شهروندان اقدام به کلاهبرداری می کنند.
 
 مدیر فروشگاه مجازی شهروند در ادامه با اشاره به نحوه انجام اینگونه کلاهبرداری های تلفنی که در جامعه کنونی بسیار مشاهده می شود، افزود: در بیشتر موارد این افراد از طریق تماس های تلفنی و پیامک با عناوین مختلف از قبیل برنده شدن در قرعه کشی شهروند، از مردم کلاهبرداری نموده و اعلام می دارند با واریز مبلغی به شماره حسابها یا کارتهای خود، کالای مورد نیاز آنان را به مقاصد مختلف ارسال می کنند، در حالی که حساب ها یا کارت های اعلامی معمولا جعلی و کالایی برای مشتریان ارسال نخواهد شد. 
 
هادیان فر با یادآوری روش های مشابهی که در گذشته در فروش محصولات دیگری نظیر کالاهای آرایشی و بهداشتی نیز صورت گرفته است، تصریح کرد: در این زمینه شرکت شهروند از طریق واحد حقوقی و دستگاه های نظارتی اقدام به پیگیری نموده و به کلیه شهروندان گرامی توصیه می نماید در صورت تماس یا پیامک های مشکوک با این مضمون، ضمن عدم پاسخگویی مراتب را جهت بررسی و پیگیری های بیشتر به مرکز تماس شرکت شهروند به شماره ۴۸۸۴-۰۲۱ اعلام نمایند. 
 
مدیر فروشگاه مجازی شرکت شهروند در پایان، خاطر نشان کرد: کلیه اطلاع رسانی ها در خصوص قرعه کشی ها، فروش های ویژه، جشنواره های مناسبتی، رخدادها و اخبار شهروند فقط از طریق روابط عمومی، وب سایت رسمی شرکت به نشانی www.shahrvand.ir، رسانه های اجتماعی و باشگاه مشتریان شهروند صورت می پذیرد.
 
 روابط عمومی شرکت شهروند
 

http://www.iranhoshdar.ir/Newsb/1/30272
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۰۸۲سامانه استعلام شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای

ایران هشدار

درباره ما

تماس با ما

ایمیل

آپارات

دسترسی ها

کلاهبرداری ارتباطی

قمار و شرط بندی

هشدارها

مطالب برگزیده

قوانین و مقررات

اینفوگرافیک

مصاحبه

لینک های مرتبط

اطلاع رسانی فروش مستقیم

اینماد

پلیس فتا

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی

مرکز ملی فضای مجازی