تاريخ:هجدهم آذر 1397 ساعت 13:26
کد : 29929

تعامل بین شورا و کسب و کارهای اینترنتی باید دو سویه باشد

تعامل بین شورا و کسب و کارهای اینترنتی باید دو سویه باشد
رییس کمیته شفافیت و شهر هوشمند شورای اسلامی شهر تهران در بخش دیگری از سخنانش به موضوع داده های باز (اپن دیتا) اشاره کرد و گفت: به نظر من موضوع داده های باز از اولویت های شورای پنجم است و سازمان فن آوری اطلاعات شهرداری تهران و شورای شهر تهران به طور مشخص آن را پیگیری می کنند.

به گزارش ایران هشدار - رئیس کمیته شفاف سازی و شهر هوشمند شورای شهر تهران ارائه اپن دیتا را از اولویت های شورای پنجم دانست و گفت: اطلاعات بدست آمده از کسب و کارهای اینترنتی می تواند نهادهای سیاست گذار را در تصمیم گیری واقعی و موثر کمک کند .
 

بهاره آروین، عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران در دیدار با اتحادیه کسب و کارهای اینترنتی گفت: فعالیت در حوزه کسب و کارهای اینترنتی و تسهیل سازی این فعالیت ها دارای ثمرات مثبتی برای شورای شهر به عنوان نهاد سیاستگذار، شهرداری به عنوان نهاد مجری، بخش خصوصی برای انجام فعالیت های اقتصادی و شهروندان به لحاظ گره گشایی از کارهای آنها است. وی اظهار داشت: رویکرد شورای پنجم به حل مسائل مردم از طریق خود مردم است و اعتقاد داریم که این شیوه نسبت به تصمیم گیری متمرکز و از بالا به پایین بسیار راهگشا است.

رییس کمیته شفافیت و شهر هوشمند شورای اسلامی شهر تهران در بخش دیگری از سخنانش به موضوع داده های باز (اپن دیتا) اشاره کرد و گفت: به نظر من موضوع داده های باز از اولویت های شورای پنجم است و سازمان فن آوری اطلاعات شهرداری تهران و شورای شهر تهران به طور مشخص آن را پیگیری می کنند. وی همچنین به کمک متقابل شورا و کسب و کارهای اینترنتی اشاره کرد و گفت: همانگونه که تصمیمات شورا به عنوان نهاد سیاستگذار می تواند کسب و کارهای اینترنتی را تسهیل کند، داده های جمع آوری شده این کسب و کارهای ناشی از فعالیت در حوزه فضای مجازی نیز می تواند شورا را در تصمیم گیری واقع بینانه کمک کند.

 

 

http://www.iranhoshdar.ir/Newsb/1/29929
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۰۸۲سامانه استعلام شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای

ایران هشدار

درباره ما

تماس با ما

ایمیل

آپارات

دسترسی ها

کلاهبرداری ارتباطی

قمار و شرط بندی

هشدارها

مطالب برگزیده

قوانین و مقررات

اینفوگرافیک

مصاحبه

لینک های مرتبط

اطلاع رسانی فروش مستقیم

اینماد

پلیس فتا

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی

مرکز ملی فضای مجازی