تاريخ:سيزدهم مرداد 1397 ساعت 08:46
کد : 29671

حمایت از استارتاپ ها باعث رشد چند برابری آنها می‌شود

حمایت از استارتاپ ها باعث رشد چند برابری آنها می‌شود
در حوزه صندوق‌های سرمایه گذاری خطرپذیر و شرکت‌های پشتیبان سرمایه گذاری، شرکت‌های استارتاپی مورد حمایت قرار خواهند گرفت. ستاری همچنین به موضوع معافیت سربازی برای این کسب و کارها اشاره نمود.

به گزارش ایران هشدار - حمایت از استارتاپ ها رشد چند برابری آنها را به همراه خواهد داشت. معاون علمی فناوری رئیس جمهور اعلام کرد که شرکت‌های خلاق و دارای ایده حمایت می‌شوند.

سورنا ستاری در حاشیه بازدید از نمایشگاه الکامپ در گفتگو با خبرنگاران اعلام کرده که  حمایت از شرکت‌های استارتاپی و نوآور در دست پیگیری است. به گفته وی موضوعات مختلفی برای توسعه استارتاپ‌ها در حال بررسی است.

تلاش برای حمایت از استارتاپ ها
ستاری به حضور فعال و پررنگ شرکت‌های استارتاپی در نمایشگاه الکامپ ۲۰۱۸ اشاره کرد و گفت که در حوزه صندوق‌های سرمایه گذاری خطرپذیر و شرکت‌های پشتیبان سرمایه گذاری، شرکت‌های استارتاپی مورد حمایت قرار خواهند گرفت. ستاری همچنین به موضوع معافیت سربازی برای این کسب و کارها اشاره نمود.

معاون علمی فناوری رئیس جمهور تاکید کرد که آنها برای شکل گیری محیط کسب و کار استارتاپ‌ها در تلاشند. وی ادامه داد که کسب و کارهای نوپا در سایه کسب و کارهای دانش بنیان در کشور، در حال فعالیت هستند و رشد می‌کنند.

استارتاپ‌ها رشد خوبی داشته‌اند
ستاری در مورد وضعیت فعلی استارتاپ‌ها در کشور سخن گفت و اعلام کرد که رشد چند برابری این کسب و کارها در این چند وقت اتفاق افتاده و از ابتدای سال جاری هم موضوع حمایت از شرکت‌های خلاق و دارای ایده‌های نو، در دستور کار قرار گرفته است.

وی از بخش‌های مختلف نمایشگاه الکامپ از جمله سالن استارتاپ‌ها و سالن تولید کنندگان گیم بازدید کرد و از نزدیک در جریان فعالیت این کسب و کارها قرار گرفت.

 

خبرگزاری مهر

http://www.iranhoshdar.ir/Newsb/1/29671
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۰۸۲سامانه استعلام شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای

ایران هشدار

درباره ما

تماس با ما

ایمیل

آپارات

دسترسی ها

کلاهبرداری ارتباطی

قمار و شرط بندی

هشدارها

مطالب برگزیده

قوانین و مقررات

اینفوگرافیک

مصاحبه

لینک های مرتبط

اطلاع رسانی فروش مستقیم

اینماد

پلیس فتا

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی

مرکز ملی فضای مجازی