تاريخ:سوم مرداد 1397 ساعت 09:54
کد : 29652

بهترین شرکت بازاریابی شبکه ای کدام است؟ (بخش اول)

بهترین شرکت بازاریابی شبکه ای کدام است؟ (بخش اول)
همواره سؤالات زیادی مبنی بر اینکه به کدامیک از شرکت های بازاریابی شبکه ای بپیوندیم، دریافت کردیم. پاسخ ما در مورد این سؤال این است که شما می بایست موارد کلیدی را که از علائم یک شرکت خوب و حرفه ای می باشد، بررسی کنید.

به گزارش ایران هشدار - همواره سؤالات زیادی مبنی بر اینکه به کدامیک از شرکت های بازاریابی شبکه ای بپیوندیم، دریافت کردیم. پاسخ ما در مورد این سؤال این است که شما می بایست موارد کلیدی را که از علائم یک شرکت خوب و حرفه ای می باشد، بررسی کنید و سپس خودتان برآورد و انتخاب نمایید.

کوین تامپسون (kevin Thompson) یکی از بهترین وکلای ایالات متحده است که به بررسی بازاریابی شبکه ای پرداخته است و نه مورد از عواملی که نشان از شرکت بازاریابی مناسب است را این گونه شرح می دهد:

محصول بی نظیر رقابتی

یک شرکت خوب، می بایست با عرضه محصولات خوب و رقابتی، نیروهای فروش( بازاریابان) خود را حمایت کند. فروش محصول در این دوران اقتصادی و با رقبای بسیار، کار آسانی نیست و اگر شرکت محصول با کیفیت و با قیمت مناسب ارائه ندهد، فروش برای نیروهای فروش بسیار سخت تر نیز می شود که این امر موجب افت فروش بازاریاب و شرکت می شود. بر طبق نظر toy russ، اگر محصولات مشابه با قیمتی قابل رقابت و مناسب تر قابل دسترس باشد، ورشکستگی شرکت و ضرر عوامل فروش اجتناب ناپذیر است.

عدم وجود فریب و اغواگری در فعالیت

معاملات محرمانه زمانی صورت می گیرد که یک شرکت انگیزه های واهی را وسیله ای برای تطمیع توزیع کنندگان با تجربه دیگر شرکت ها قرار می دهد. این انگیزه های واهی اغلب به شکل های مختلفی چون وعده پول، جایگاه پیشنهادی در genealogy، افزایش درآمد در طرح درآمدی و ... به لیدرها عرضه می شود. اگر به تاریخچه شرکت هایی که در کار خود درگیر بوده اند نگاهی بیاندازید، می بینید این روند را طی کرده اند و به یک سود دهی بزرگ مقطعی رسیده اند اما پس از مدت بسیار کوتاهی به شدت افت کرده اند. در این میان چه کسی بیشترین ضرر را می کند؟ تمام بازاریابان میانی که با وعده فریبنده افراد بالاسری شیفت داده و از شرکتی به شرکت دیگر رفته اند. بنابراین این گونه شرکت ها مناسب فعالیت نیستند.

راه سود آوری

شرکت های هوشمند وقت زیادی را صرف این می کنند که راه هایی برای سود آوری زودهنگام نیروی فروش خود پیدا می کنند. این راه ها می تواند ایجاد یک پلن درآمد زایی مناسب یا آموزش صحیح یا .. باشد.

زمانی که نیروی فروش و توزیع کنندگان  به سود مد نظر دست یابند، کمتر تمایل به ترک شرکت و یا شکایت به مراجع و قانون گذاران دارند و شرکت نیز وقت کمتری را صرف حل و فصل این موارد می کند. در واقع سود آوری به معنی این است که فرد بیش از هزینه آورده خود درآمد کسب کند. 

راهبری با تجربه

در این صنعت، برای موفقیت به بیش از یک ایده نیاز است. نیاز به عملی شدن ایده ها داریم و عملی شدن نیاز به دانش عمیق دارد. دانش عمیق به درک گسترده ای از نکات دقیق و جزئی اشاره دارد که در این صنعت تنها از طریق سالها تجربه به دست می آید. بنابراین لیدر های با تجربه و آگاه می دانند که چگونه از سردرگمی نجات پیدا کنید و به سمت صرفه جویی در منابع و همچنین سود آوری روی آورید. آنها شما را به راه موفق هدایت و تشویق می کنند و به شما آموزش می دهند که چگونه در وقت لزوم پیگیر مطالبات خود از شرکت باشید.

 

MLMbook

http://www.iranhoshdar.ir/Newsb/1/29652
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۰۸۲سامانه استعلام شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای

ایران هشدار

درباره ما

تماس با ما

ایمیل

آپارات

دسترسی ها

کلاهبرداری ارتباطی

قمار و شرط بندی

هشدارها

مطالب برگزیده

قوانین و مقررات

اینفوگرافیک

مصاحبه

لینک های مرتبط

اطلاع رسانی فروش مستقیم

اینماد

پلیس فتا

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی

مرکز ملی فضای مجازی