تاريخ:سی ام تير 1397 ساعت 10:07
کد : 29643

برات الکترونیکی بازار سفته بازان را کساد می‌کند

برات الکترونیکی بازار سفته بازان را کساد می‌کند
به دنبال پیشرفت مذاکرات سامانه سککوک با صندوق حمایت از سرمایه گذاری صنایع کوچک و چند بانک مهم دولتی، رفته رفته برات الکترونیکی، بازار سفته بازان را در شرایط کنونی اقتصاد کشور، کساد خواهد کرد.

به گزارش ایران هشدار - به دنبال پیشرفت مذاکرات سامانه سککوک با صندوق حمایت از سرمایه گذاری صنایع کوچک و چند بانک مهم دولتی، رفته رفته برات الکترونیکی، بازار سفته بازان را در شرایط کنونی اقتصاد کشور، کساد خواهد کرد.

فردوس باقری مدیر عامل شرکت توسعه تجارت الکترونیک، با اعلام مطلب فوق افزود: مذاکرات با بانک ملی و از سوی دیگر صندوق حمایت از سرمایه گذاری صنایع کوچک، وابسته به وزارت صنعت، معدن و تجارت، وارد مرحله تازه ای شده است که به انعقاد قرارداد نزدیک شده ایم.
پیش تر مسعود خاتونی عضو هیأت مدیره بانک ملی اعلام کرده بود که این بانک با سرمایه گذاری و به همراه شرکت تجارت الکترونیک نگین توسن، سامانه سککوک را فعال خواهدکرد. بانک ملی با توجه به مزایا و ارزش افزوده هایی که سککوک در بخش تأمین مالی بنگاه های کوچک فراهم می کند، قصد دارد در کمتر از ۲ سال آن را فراگیر کند.
همچنین، صندوق حمایت از سرمایه گذاری صنایع کوچک به طور کامل برای تضمین مبادلات مبتنی بر برات الکترونیک در سامانه سککوک، زمینه های لازم را فراهم کرده تا صنایع کوچک و کسب و کارهای خرد در فضای مجازی بتوانند به دلیل اعتباری که ایجاد می شود، چرخه اقتصادی تولید تا مصرف را، در سامانه سککوک به وسیله برات الکترونیک، به نتیجه برساند.
گفتنی است؛ پیش تر اعلام شده بود ۴۰۰ میلیون برات در سامانه سککوک رخ داده که میزان برات صادره در حال حاضر بالغ بر ۳ میلیارد تومان است.
منبع: ایبنا
 

http://www.iranhoshdar.ir/Newsb/1/29643
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۰۸۲سامانه استعلام شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای

ایران هشدار

درباره ما

تماس با ما

ایمیل

آپارات

دسترسی ها

کلاهبرداری ارتباطی

قمار و شرط بندی

هشدارها

مطالب برگزیده

قوانین و مقررات

اینفوگرافیک

مصاحبه

لینک های مرتبط

اطلاع رسانی فروش مستقیم

اینماد

پلیس فتا

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی

مرکز ملی فضای مجازی