تاريخ:بيستم خرداد 1397 ساعت 09:29
کد : 29497

100 شرکت برترفروش مستقیم دنیا در سال 2018

100 شرکت برترفروش مستقیم دنیا در سال 2018
هر سال مجله دی اس ان با برگزاری گردهمایی میان مدیران شرکت های برتر اقدام به ارائه فهرست 100 شرکت برتر سال (مطابق با میزان فروش در سال گذشته) می کند. در مقاله ذیل به بررسی شرکت های منتخب سال 2018 پرداخته ایم.

به گزارش ایران هشدار - هر سال مجله دی اس ان با برگزاری گردهمایی میان مدیران شرکت های برتر اقدام به ارائه فهرست 100 شرکت برتر سال (مطابق با میزان فروش در سال گذشته) می کند. در مقاله ذیل به بررسی شرکت های منتخب سال 2018 پرداخته ایم.


هر سال مجله دی اس ان با برگزاری گردهمایی میان مدیران شرکت های برتر اقدام به ارائه فهرست 100 شرکت برتر سال (مطابق با میزان فروش در سال گذشته) می کند. این امر به منظور معرفی دستاوردهای شرکت های فروش مستقیم و ارائه تصویر واضحی از وسعت این صنعت انجام می گیرد و چشم انداز منحصر به فردی در مورد تأثیر جهانی این صنعت بر سطوح اقتصادی و اجتماعی را ارائه می دهد. امسال نهمین سالی است که این مجله، شرکت هایی را که بیشترین فروش را داشته اند معرفی کرده است که این امر، فرصت مناسبی برای شناسایی و تحلیل افراد از شرکت ها فراهم می کند.

امسال، این رویداد سالانه در دوم ماه مِی سال 2018 اتفاق افتاد و شرکت Monat جایزه Bravo Growth Award را به خاطر رشد فوق العاده فروش سالانه 667 درصدی از سال 2016 تا 2017 را دریافت کرد. نوع محصول منحصر به فرد Monat به طور خاص روی مراقبت از موی ضد پیری متمرکز است. 

همچنین تعدادی از شرکت های فروش مستقیم در سال 2017 به نقطه عطف خود رسیدند. 14 شرکت به میزان 100 میلیون یا بیشتر رشد داشتند و 24 شرکت نیز میزان فروش سالانه 1 بیلیون یا بیشتر را گزارش کردند. برای ششمین سال متوالی،  Amway با میزان فروش 8.6 بیلیون دلار حائز رتبه اول شد. در کنارAmway شرکت های Avon, Herbalife, Vorwerk, Infinitus  در لیست امسال، 5 رتبه برتر را کسب کردند. شرکت ها امسال از 17 کشور بودند و میزان کل فروش 82.2 بیلیون را نشان داده اند.

شایان ذکر است که در سال گذشته نیز Amway با میزان فروش 8.8 بیلیون دلار حائز رتبه اول شد. در کنار   Amway  شرکت های Avon, Herbalife, Vorwerk, Mary Kay  در فهرست پارسال، 5 رتبه برتر را کسب کردند، که شامل شرکت هایی از 17 کشور بودند که میزان کل فروش بیش از 82 بیلیون را نشان داده اند.

آن چه به طور واضح از این آمار بر می آید این است که از 5 شرکتی که امسال بیش ترین میزان فروش را داشته اند، 4 شرکت در میان 5 شرکت برتر سال گذشته نیز بوده اند. شرکت دیگری که در فهرست 10 شرکت برتر سال گذشته بود، ولی امسال خارج شده است شرکت Quanjian است. همچنین در میان 100 شرکت برتر امسال، علاوه بر شرکت مذکور، شرکت های Tines  و Naturallu plus نیز با بیشترین کاهش میزان فروش مواجه بوده اند و در این میان نیز شرکت Longrich  با بیشترین افزایش میزان فروش مواجه بوده است.

نکته حائز اهمیت در آمار امسال، وجود 21 شرکت جدید در میان 100 شرکت برتر است، که این پدیده جالب توجه دوباره رقابتی بودن این بازار را به اثبات می رساند.

فهرست ذیل شامل رتبه بندی 100 شرکت فروش مستقیم برتر دنیا برای سال 2018 بر اساس میزان فروش سال 2017 است که به بررسی آن پرداختیم:

                          

                          


                         

                        

 

mlm book

http://www.iranhoshdar.ir/Newsb/1/29497
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۰۸۲سامانه استعلام شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای

ایران هشدار

درباره ما

تماس با ما

ایمیل

آپارات

دسترسی ها

کلاهبرداری ارتباطی

قمار و شرط بندی

هشدارها

مطالب برگزیده

قوانین و مقررات

اینفوگرافیک

مصاحبه

لینک های مرتبط

اطلاع رسانی فروش مستقیم

اینماد

پلیس فتا

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی

مرکز ملی فضای مجازی