تاريخ:هفدهم بهمن 1396 ساعت 09:22
کد : 28618

عامل فروش داروهای غیر مجاز در فضای مجازی دستگیر شد

عامل فروش داروهای غیر مجاز در فضای مجازی دستگیر شد
رئیس پلیس فتا استان آذربایجان غربی از دستگیری دو نفر خبر داد که اقدام به تبلیغ و فروش داروهای غیر مجاز در فضای مجازی می;نمودند.

به گزارش ایران هشدار - سرهنگ حسن کوره بلاغی در تشریح این خبر اظهار کرد: برابر گزارش واصله از یکی از استانها مبنی بر تبلیغ و فروش داروهای غیر مجاز در یکی از شبکه‌های اجتماعی موضوع در دستور کار این پلیس قرار گرفت.

وی ادامه داد: با بررسی‌های صورت گرفته در روند رسیدگی به پرونده دو نفر از متهمینی که در این قضیه دخیل بودند شناسایی و با دستور مقام قضایی دستگیر گردیدند.

این مقام ارشد انتظامی گفت: با بررسی‌های صورت گرفته مقداری داروی غیر مجاز نیز از محل اقامت آنان کشف شد.

رئیس پلیس فتا استان آذربایجان غربی ادامه داد: در تحقیقات بعمل آمده، متهمین اعلام داشتند با راه‌اندازی صفحه‌ای در یکی از شبکه‌های اجتماعی اقدام به فروش داروها کرده بودند  و از غیر مجاز بودن داروهای فروخته شده نیز اطلاعی نداشتند.

وی گفت: با توجه به فعالیت مجرمانه این افراد در فضای سایبر، جهت سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی گردیدند.

سرهنگ کوره بلاغی اظهار کرد: شهروندان باید به این نکته توجه کنند فروش هرگونه دارو در فضای مجازی غیر قانونی است،  لذا جهت تهیه دارو باید به داروخانه‌ها مراجعه نمایند و از تهیه آن از سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی خودداری نمایند چرا که اینگونه سایت‌ها یا صفحات در شبکه‌های اجتماعی می‌توانند داروهای غیر مجاز، تاریخ گذشته و فساد را تحویل شما دهند که سلامت شما را به خطر بیندازد.

رئیس پلیس فتا استان آذربایجان غربی در توصیه به شهروندان به ویژه به جوانان گفت: جهت جلوگیری از سوء‌استفاده کلاهبرداران، به تبلیغاتی مانند فروش قرص‌های لاغری، مکمل بدنسازی و ... که در سایت‌ها انجام می شود اعتماد ننمایند و در صورت مواجهه با موارد غیر مجاز در فضای مجازی می‌توانند آن را از طریق سایت این پلیس به نشانی www.cyberpolice.ir قسمت ارتباطات مردمی به این پلیس اطلاع دهند.

 

منبع:  پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا

 

http://www.iranhoshdar.ir/Newsb/1/28618
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۰۸۲سامانه استعلام شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای

ایران هشدار

درباره ما

تماس با ما

ایمیل

آپارات

دسترسی ها

کلاهبرداری ارتباطی

قمار و شرط بندی

هشدارها

مطالب برگزیده

قوانین و مقررات

اینفوگرافیک

مصاحبه

لینک های مرتبط

اطلاع رسانی فروش مستقیم

اینماد

پلیس فتا

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی

مرکز ملی فضای مجازی